Naše vlasy, a to, jak vypadáme úzce souvisí s tím, jaký máme ze sebe pocit. Také to má vliv na to, jak nás vidí ostatní což je proč může ztráta vlasů být tak stresující záležitostí. Pokud vám vypadávají vlasy nebo vypadají řídčeji, tím že budete tento problém ignorovat sám od sebe nezmizí. Místo toho se řiďte těmito radami expertů z Vinci Hair Clinic a brzy budete opět mít hlavu plnou zdravých vlasů.

Zjistěte proč vaše vlasy vypadávají

Ať už jste si právě všimli ztráty vašich vlasů nebo už vám vypadávají delší dobu, zjištění příčiny je naprosto zásadní. Existuje řada faktorů, které mohou vypadávání vlasů způsobovat jako jsou stres, genetika, špatné stravování, nemoci nebo léky. Když zjistíte, které faktory u vás způsobují ztrátu vlasů, budete pak moci vybrat vhodné řešení problému. I když je možná lákavé určit si diagnózu sám, nejlepší možností je nechat si poradit od oborníků na obnovu vlasů. Ve Vinci Hair Clinic je to jednoduché, nabízejí konzultace zdarma ve všech svých centrech po celém světě.

Využívejte klinicky ověřenou léčbu

Klíčem k zastavení vypadávání vlasů a jejich obnovy je klinicky ověřená léčba. Která léčba bude nejefektivnější závisí na vašem typu a stadiu ztráty vlasů. Toto je další dobrý důvod proč si nechat poradit od expertů ve Vinci Hair Clinic, navrhnou vám léčebný plán, který bude přizpůsobený vašim osobním potřebám a cílům v oblasti obnovy vlasů. Například, pokud trpíte areátní alopecii a chcete nosit velmi krátký účes, mohou vám doporučit mikro pigmentaci pokožky hlavy. Pokud jste v počátečních stádiích androgenní alopecie, experti mohou navrhnout lék Maxogaine (minoxidil) v kombinace s laserovou terapii (LLLT Laser Cap), aby se zabránilo dalšímu postupu nemoci.

Zlepšete každodenní péči o vlasy

Dobrá péče o vlasy a pokožku hlavy udržuje vlasové folikuly zdravé. Používejte vlasové produkty, které se hodí pro váš konkrétní typ vlasů a vyhýbejte se stylům nebo doplňkům, které vlasy zatěžují nebo příliš namáhají. Můžete si také dopřát masáž hlavy. Přidáním tohoto příjemného a prospěšného kroku do vaší každodenní péče se nejen zbavíte stresu, ale také zlepšíte prokrvení v oblasti vlasových folikulů.

 

 

 

 

 

Vypadávají vám vlasy? Pak byste měli udělat tohle