Průběh a provedení jednotlivých mikropigmentací se může lišit. Přirozený výsledek závisí na mnoha faktorech. Umění spočívá v odborném umístění drobných částic zdravotního pigmentu do svrchní části pokožky hlavy. Ve Vinci Hair Clinic si stojíme za každou námi provedenou mikropigmentací. Špičkoví MSP specialisté kladou velký důraz na detail a celkový design pigmentace. MSP vytváří repliku jednotlivých vlasových folikulů, které ve výsledku rámují Váš obličej a vytvářejí dojem hustého vlasového strniště od temenní části  k části týlní, bez ohledu na to, o jak pokročilou ztrátu vlasů se jedná.

MSP také nabízí možnost optického zhuštění již existujících vlasů, zejména u klientů, kteří trpí řídnutím či mírnou formou difúzního vypadávání vlasů. Mikropigmentace Vinci se dá považovat za trvalý zákrok. Není potřeba žádná speciální údržba ani užívání léků, které se často doporučují u vlasové transplantace.

Scalp MicroPigmentation for a Shaved Hair Style

Vzhled čelní vlasové linie je bezpochyby nejdůležitější složkou celé umělecké části mikropigmentace. Přední vlasová linie rámuje Váš obličej a vyvolává dojem mladšího vzhledu. Jelikož se SMP nespoléhá na omezenou kapacitu dárcovské oblasti, můžeme teoreticky vytvořit jakýkoliv tvar vlasové linie. V žádném případě ale nemůžeme, a nechceme, vytvářet linie velmi nápadné či posazené příliš nízko. Cílem mikropigmentace je vytvořit přirozeně vypadající linii, která jemně rámuje obličej a přirozeně stárne s pacientem. Náš odborný tým Vám s ohledem na strukturu Vašich obličejových kostí v tomto směru ochotně poradí. Můžete si také vyzkoušet online MSP simulátor, který Vám na základě Vašich nahraných fotografií ukáže různé varianty a pozice vlasové linie.

Scalp MicroPigmentation for a Shaved Hair Style - Sympathetic Hairline

Carlos byl ve svých 44 letech zcela plešatý, ale rozhodl se podstoupit SMP. Jeho nová linie lichotí jeho věku a nikdo by nepoznal, že předtím neměl žádné vlasy. Mikropigmentace pro krátké vlasy, kterou si zvolil, mu odebrala několik let. Má nový styl, který nevyžaduje téměř žádnou údržbu, a proto je s výsledkem maximálně spokojený.

Fantastic Scalp MicroPigmentation Result

Richard si přál poněkud zkosenější  a mladistvější vzhled vlasové linie. Existuje několik typů vlasových linií, které Vám ve Vinci Hair Clinic můžeme udělat. Vždy ale musí být v souladu s tím, co Vám bude slušet.

U většiny kosmetických zákroků existuje nějaké „ale“, jistý kompromis. V případě MSP je to pravidelné udržování velmi krátkého sestřihu, který je klíčový pro bezchybný přechod přirozených a pigmentovaných vlasů. V závislosti na tom, jak rychle Vaše vlasy rostou, to může znamenat holit si hlavu každý či každý druhý den. Zatímco vlasy rostou, SMP se nemění. Čím delší vlasy necháte narůst, tím více budou ubírat na přirozeném výsledku mikropigmentace, který jsme Vám vytvořili.

Je proto velmi důležité pochopit, jak SMP funguje. Mikropigmentace krátkých či oholených vlasů je obvykle nejvhodnější metodou k ošetření zcela holých či větších oblastí bez vlasů. MSP vytváří repliku lidského vlasu vpravováním drobných částic pigmentu do pokožky. Každý folikul je manuálně napodoben odborným MSP specialistou, který je vyškolen, pečlivě kontrolován naším zkušeným lékařským týmem a následně certifikován klinikou Vinci Hair Clinic. Další výhodou SMP je bezesporu to, že může ošetřit takové případy, při kterých je vyloučena vlasová transplantace i léčba léky.

Okamžité výsledky, téměř bezbolestný zákrok, záruka kvalitně provedené mikropigmentace a celková péče o klienta.

SMP Scalp MicroPigmentation for a Shaved Hair Style

Pro získání více informací prosím kontaktujte svou nejbližší pobočku Vinci Hair Clinic buď telefonicky, vyplněním kontaktního formuláře, nebo si rovnou domluvte bezplatnou schůzku s naším odborným konzultantem, který Vám poradí, zda je MSP vhodnou procedurou právě pro Vás.