Uvědomujeme si, že spousta žen není vhodnými kandidátkami pro vlasovou transplantaci, protože trpí nepravidelným vypadáváním vlasů. To znamená, že mají při výběru lékařských ošetření omezenější možnosti než muži.

I toto byl jeden z důvodů, proč jsme vyvinuli mikropigmentaci pro dlouhé vlasy. Výsledky z posledních let jsou naprosto ohromující. Stále více žen (i mužů) podstupuje tuto převratnou metodu.

Alice Before

Alice After

Proč je mikropigmentace pro dlouhé vlasy vhodná pro ženy?

Ztráta vlasů u žen je zpravidla složitější na léčbu a ne každá žena chce, či může, podstoupit chirurgickou vlasovou transplantaci. Obecně se ví, že mikropigmentace je vhodná pro muže, kteří nosí oholenou hlavu. Méně lidí ovšem tuší o její schopnosti snížit kontrast mezi dlouhými vlasy a barvou pokožky. Některé ženy tuto metodu přirovnávají k zahušťovači vlasů (Toppik) nebo keratinovým Nanogen vláknům, ale s  trvalým účinkem.

Tato léčba je vhodná především pro pacienty s tmavými vlasy. Obvykle není možné použít mikropigmentaci na blond či zrzavé vlasy, nicméně můžete probrat vhodnost léčby individuálně s Vaším odborným poradcem během konzultace.

K dosažení perfektního výsledku a dokonalého splynutí vlasů a pokožky hlavy se obvykle vyžadují 2-3 MSP sezení.

Pro více informací ohledně MSP – mikropigmentace prosím kontaktujte svou nejbližší pobočku buď telefonicky, nebo začněte online konzultací.

Jak může mikropigmentace pro dlouhé vlasy pomoci mužům?

Snížením barevného kontrastu pokožky hlavy a vyplněním holých míst vytváří SMP optický dojem hustších vlasů. Obrovský pokrok uvidíte již po prvním sezení, ale zpravidla se k dosažení finálního výsledku vyžaduje více sezení.

Zákrok se provádí na jedné z našich specializovaných klinik. Nevyžaduje ani následné užívání léků, ani nutné pracovní volno. Okolí si ničeho nevšimne, pouze plnějšího objemu a hustších vlasů. Můžete si nadále své vlasy barvit a česat a stříhat je způsobem, na který jste zvyklí. SMP nebrání žádnému vlasovému styling.

Chcete-li zjistit, zda jste vhodným kandidátem pro vlasovou mikropigmentaci, zavolejte do své nejbližší pobočky a nechte si poradit. Můžete také použít kontaktní formulář a objednat se na bezplatnou konzultaci s jedním z našich certifikovaných specialistů, který Vám pomůže vybrat vhodnou proceduru.