Vlasová mikropigmentace je účinnou léčbou pro muže a ženy trpící vlasovou ztrátou. Používá se buď jako samostatná procedura, nebo v kombinaci s chirurgickými metodami či léčbou medikamenty.  MSP napodobuje vzhled čerstvě oholené hlavy. Používá se také k zakrytí jizev i v mnoha ostatních případech ztráty vlasů. Pomáhá zlepšovat vzhled a zvyšovat sebevědomí. Tato neinvazivní léčba zaručuje okamžité výsledky, její údržba je jednoduchá a výsledný vzhled naprosto přirozený.

Mnoho našich kolegů ve Vinci Hair Clinic podstoupilo MSP a mají v léčbu naprostou důvěru. Proto ji také sami doporučují jako jednu z nejúspěšnějších metod k dosažení efektu perfektně oholené hlavy. Techniku MSP jsme sami vyvinuli a neustále ji zdokonalujeme, abychom svým klientům dokázali zaručit výsledky, které jim změní život.

MSP je alternativou k ostatním tradičním způsobům obnovy vlasů. Je vhodná zejména pro ty, kteří nejsou vhodnými kandidáty pro vlasovou transplantaci nebo preferují vzhled oholené hlavy či jednoduše nemají zájem o chirurgické řešení. Tato metoda nám také umožňuje ošetřit vážnější případy, jako např. zjizvení a univerzální alopecie, které mohou značně ovlivnit lidské sebevědomí.

Mario Before

Mario After

Co je vlasová mikropigmentace?

I když se MSP často považuje za jednoduché tetování, ve skutečnosti se jedná o sofistikovanou metodu založenou na odborném vpravování pigmentu do pokožky. Pouze ruka zkušeného specialisty dokáže pomocí pigmentace vytvořit přirozenou a dokonalou napodobeninu vlasového porostu. MSP je efektivním kosmetickým řešením zejména pro klienty trpící androgenní alopecií a chronickou ztrátou vlasů (MPB). Bez ohledu na Váš aktuální stupeň úbytku vlasů dle Norwoodovy klasifikace Vám můžeme pomoci dostat se na Vámi vybranou úroveň a vytvořit vzhled jemného a přirozeně vypadajícího vlasového strniště.

Mohammed Before

Mohammed After

Vlasová mikropigmentace (MSP) – recenze klientů

Prvotřídní metoda i personál. Vinci mohu pro tuto léčbu vřele doporučit.

Klinika Vinci dostála svého slibu ohledně přirozeně vypadajícího výsledku mikropigmentace, jsem velmi spokojený.

Mé rozhodnutí podstoupit léčbu ve Vinci bylo správné.

Recenze našich klientů

Vinci Hair Clinic je hrdá na to, že svým klientům nabízí přirozeně vypadající mikropigmentaci. K dosažení nejlepších výsledků je potřeba brát v úvahu nejen barvu MSP, tvar vlasové linie, ale mnoho dalších faktorů, které spolu vhodně kombinujeme ke spokojenosti našich zákazníků.

Výsledky vlasové mikropigmentace

Speciální nástroje a jehly, které pro techniku mikropigmentace používáme, jsou mnohem kvalitnější v porovnání s těmi, které se běžně používají u klasického tetování. Dalším podstatným rozdílem oproti jiným tetovacím metodám je fakt, že se pigment neaplikuje do hloubky.

Díky široké škále našich pigmentů dokážeme sladit tón s Vaší přirozenou barvou vlasů a vytvořit jednotný vzhled.

Díky našim mnohaletým zkušenostem z oblasti chirurgické obnovy vlasů velice dobře rozumíme struktuře obličeje a kostí. To nám usnadňuje vytváření přirozených vlasových linií, které vhodně rámují obličej a vrací mladistvý vzhled. MSP vyhovuje zejména těm, kdo nechtějí jít chirurgickou cestou obnovy vlasů. Vlasovou linii dokážeme vytvořit  naprosto přirozeně s jemným přechodem, který spolu s okolní hustotou vlasů vytváří vzhled čerstvě oholené hlavy. Pigmentaci dokážeme jemně propojit s okolními vlasy nebo ji pro dosažení ještě přirozenějšího výsledku zkombinovat s vlasovou transplantací.

Podívejte se na naše výsledky mikropigmentace

Ukázky mikropigmentace

Vlasová mikropigmentace (často zjednodušeně nazývána pigmentace) vytváří věrohodnou repliku vlasového folikulu pomocí vpravování jemných částic pigmentu do pokožky hlavy. Každý folikul je manuálně napodoben odborným MSP specialistou, který je vyškolen, pečlivě kontrolován naším zkušeným lékařským týmem a následně certifikován klinikou Vinci Hair Clinic.

Jako první lékařská klinika na světě, která začala poskytovat MSP, jsme se stali vlastníkem obchodního názvu MSP – Micro Scalp Pigmentation. V současné době máme na svém kontě přes 20 000 úspěšně provedených mikropigmentací, které klienti absolvovali na našich specializovaných klinikách po celém světě. Ve všech našich pobočkách klademe potřeby a přání klientů na první místo, nehledě na to, zda s léčbou teprve začínáte nebo potřebujete jen finální úpravy.

Scalp MicroPigmentation Confidence

Procedura MSP se většinou provádí během 2 – 3 sezení, vždy s krátkým časovým odstupem mezi jednotlivými sezeními, aby se pokožka stihla zregenerovat a pigment dobře usadit. I když se u většiny klientů při prvním sezení podaří pigmentací pokrýt celou hlavu, následující sezení vždy slouží k úpravám konečného výsledku, např. úprava kontrastu barvy, sjednocení různých tónů pigmentu dle toho, jak pokožka vstřebává pigment, a případné korekce vlasové linie.

V závislosti na velikosti ošetřované plochy může první sezení trvat 2-5 hodin, vždy s pravidelnými přestávkami na celkové protažení a odpočinek. MSP není bolestivou procedurou. Ve většině případů není třeba žádné anestezie a pokud ano, používá se lokální anestetický krém, nikoliv injekce.  Většina klientů pociťuje jen lehké brnění, při kterém nedochází k otupění či ztrátě citu. Mírné zarudnutí pokožky zmizí v průběhu 1 až 2 dní.

Životnost MSP závisí na mnoha faktorech. K zajištění dlouhotrvajícího efektu používáme vysoce kvalitní pigmenty, ale záleží také na charakteristice vlasové pokožky. Klienti Vinci Hair Clinic se k nám obvykle nemusejí vracet dříve než za 5 let.

Časem se může objevit mírné vyblednutí, které se dá lehce napravit ztmavením tónu, větší hustotou, nebo se tímto způsobem naopak můžete vrátit k jemně předdefinované linii z prvního sezení. Pro své pohodlí můžete navštívit jakoukoliv naši kliniku po celém světě.

Klientům nabízíme také speciální online simulaci, díky které si předem můžete vyzkoušet, jak byste sami vypadali po mikropigmentaci.

Zjistěte o mikropigmentaci více:

Vypadá MSP přirozeně?

Vypadá MSP přirozeně?
Ne všechny SMP jsou stejné, výsledná přirozenost záleží na mnoha faktorech. Umění je v tom napodobit vzhled krátkých nebo oholených vlasů. Toho se dosáhne aplikací malých částí pigmentu pod vrchní část vlasové pokožky. Ve Vinci Hair Clinic jsme pyšní na každý zákrok provedený naším školených technickým týmem, s technickou odborností a precizním vzhledem.

Zjistit více

Kombinace vlasové mikropigmentace a FUE transplantace

Kombinace vlasové mikropigmentace a FUE transplantace
Vlasová mikropigmentace se vyvinula z lékařských metod a postupů standardně používaných ve vlasovém průmyslu. Přestože se nejedná primárně o obnovu lidských vlasů, dokáže je tato metoda věrně napodobit. Za určitých podmínek se může kombinovat i s chirurgickou obnovou vlasů.

Zjistit více

Mikropigmentace a alopecie

Mikropigmentace a alopecie
Mikropigmentace se dá použít i k ošetření alopecie a ostatních kožních onemocnění tohoto typu. I když zatím neexistuje žádný lék k léčbě areátní alopecie (AA) a univerzální alopecie (AU), mikropigmentace si dokáže s následky tohoto specifického vlasového onemocnění poradit alespoň esteticky.

Zjistit více

Mikropigmentace a jizvy po vlasových transplantacích

Mikropigmentace a jizvy po vlasových transplantacích
U chirurgických operací je zjizvení nevyhnutelné, vlasové transplantace nejsou výjimkou. Zjizvení může být nápadnější, pokud je operace provedena nedbale nebo se pokožka špatně hojí. Jizvy vznikají jak v oblasti dárcovské, tak v oblasti recipientní. Mohou být viditelné, nosí - li pacient kratší sestřih a zpravidla ztěžují vlasovou stylizaci. Kromě toho také mohou mít velký vliv na psychiku pacienta.

Zjistit více

Mikropigmentace a řídnoucí vlasy

Mikropigmentace a řídnoucí vlasy
Difuzní vypadávání a řídnutí vlasů je stále častějším jevem u mužů i u žen. Pokrývka hlavy zůstává, ale ubývá hustota vlasů, případně se jednotlivé vlasy časem ztenčují, což má za následek prosvítající pokožku hlavy. To komplikuje a značně omezuje úpravu vlasů. SMP dokáže natónovat pokožku mezi řídnoucími vlasy, zjemní barevný kontrast a vytvoří dojem větší hustoty, díky čemuž můžete lépe vlasy upravovat.

Zjistit více

Vinci – nejlepší dostupná mikropigmentace

Vinci – nejlepší dostupná mikropigmentace
Vinci Hair Clinic byla první lékařskou klinikou, která začala provádět mikropigmentaci a tuto techniku postupem času dovedla k dokonalosti.

Zjistit více

Odborná rada od profesionála je prvním krokem na cestě k obnově Vašich vlasů. Mnoho klientů nám přiznalo, že nás měli kontaktovat již dávno a začít řešit svůj problém dříve.

Pro získání více informací prosím kontaktujte svou nejbližší pobočku Vinci Hair Clinic buď telefonicky, vyplněním kontaktního formuláře, nebo si rovnou domluvte bezplatnou schůzku s naším odborným konzultantem, který Vám poradí, zda je MSP vhodnou procedurou právě pro Vás.