Ve Vinci Hair Clinic dobře víme, že každý člověk je jedinečný. Z toho důvodu nabízíme našim klientům co nejširší možné spektrum služeb, abychom dokázali splnit přání a potřeby každého z nich. Preferujeme osobní přístup, který si každý klient zaslouží.

Vinci Hair Clinic

Náš  pečlivě proškolený tým odborníků na obnovu vlasů provádí veškeré procedury s chirurgickou přesností a ledovým klidem. Přístup  k pacientům se naopak vždy nese v přátelském a vlídném duchu. Cílem je, aby se pacient cítil pohodlně a opečováván, bez ohledu na to, v jaké zemi naše služby využívá.

Rozmanitost služeb nám umožňuje dávat klientům pouze poctivé rady. Nejsme limitováni omezeným počtem lékařských řešení, a neupřednostňujeme jeden druh léčby před druhým. Naším cílem je navrhnout vždy nejlepší možné řešení. Zároveň chceme, abyste se u nás cítili pohodlně a měli pocit, že jste v dobrých rukou.

Vlasové transplantace

Zkušené chirurgické týmy ve všech našich pobočkách Vinci jsou odborně vyškoleny k provádění nejnovějších metod transplantace vlasů. Od doktorů po asistenty jsme všichni připraveni pečovat o Vaše zdraví. Naši pracovníci jsou plně akreditováni a vzděláni v zemích, kde působí. Máme bohaté zkušenosti v oblasti kosmetického průmyslu i špičkové chirurgie. Věříme, že k dosažení nejlepšího výsledku je vyžadováno propojení právě těchto dvou disciplín.

Kvalita našich Vinci technik je pod neustálým dohledem. Průběžně kontrolujeme  a odborně školíme zaměstnance, díky čemuž jsme se stali světovou špičkou v oblasti transplantace vlasů. Vaše pohodlí a dlouhodobá spokojenost jsou pro nás klíčové. Víme, že každý pacient má jiné cíle a požadavky. Všichni naši odborní zaměstnanci jsou ochotni Vám naslouchat a poradit tak, abyste došli ke vzájemnému porozumění a nalezli vhodné řešení přímo na míru.

Ve Vinci Hair Clinic dobře víme, jak důležitým krokem vlasová transplantace je. Rozhodnutí podstoupit operaci Vám může změnit život, a proto je důležité učinit správné rozhodnutí. Uznáváme upřímný, otevřený přístup s cílem porozumět konkrétním přáním a potřebám každého pacienta. Chirurgická obnova vlasů není vhodná pro každého. Věříme, že v takovém případě je lepší být k pacientovi upřímný a prodiskutovat s ním veškeré alternativní možnosti léčby.

tratamiento-micropigmentacion

Vlasová mikropigmentace

Jako průkopníci této metody jsme se ve Vinci Hair Clinic vždy snažili o neustálý vývoj a výzkum mikropigmentace. Dobře víme, že mikropigmentační postupy vyžadují jemnou preciznost, dobrou znalost struktury obličejových kostí a umělecké nadání.

Byli jsme první lékařskou klinikou na světě, která tuto technologii představila a zahrnula ji mezi své ostatní programy na obnovu vlasů. Od té doby ji neustále zlepšujeme s cílem dosáhnout dlouhotrvajících a umělecky přirozených výsledků.

Na tuto neinvazivní metodu klademe stejně přísná kritéria jako na naše chirurgické zákroky. Vynikající kvalita a vytříbenost se rodí pouze z vytrvalého zlepšování původního konceptu. Ať už se jedná o vývoj zdravotních pigmentů či samotný proces provedení procedury.

Zatímco tradiční tetovací barviva po čase mění svou barvu a rozpíjí se pod dermální vrstvou pokožky, Vinci Hair Clinic vyvinula svou vlastní dermopigmentační metodu, kterou jsme testovali a zdokonalili tak, abychom mohli klientům bez výčitek garantovat dlouhotrvající a přirozené výsledky.

Vlasová mikropigmentace Vinci není prosté vrstvení barvy na pokožce hlavy. Naopak. Provedení vyžaduje kreativitu a umělecké nadání v kombinaci s použitím speciální řady našich specifických zdravotních pigmentů. Naši zruční SMP specialisté jsou pravidelně proškolováni, abychom udrželi vysoký standard této metody. Umění spočívá v odborné aplikaci zdravotních mikropigmentů do epidermální vrstvy pokožky hlavy.

SMP se v dnešní době stále častěji stává doplňkovou službou nespecializovaných klinik. S Vinci Hair Clinic máte jistotu, že budete ošetřeni zkušenými odborníky, kteří oplývají skutečnou znalostí oboru již po mnoho let. Na svém kontě máme desítky tisíc provedených mikropigmentací. Technologii mikropigmentace neustále vyvíjíme, abychom mohli i nadále garantovat ty nejlepší výsledky.

Vlasová mikropigmentace je technicky vysoce náročnou procedurou, kterou by měl provádět pouze odborně školený MSP specialista, nikoliv kosmetická studia či nelékařská zařízení.

Na vysokou kvalitu našich mikropigmentací jsme právem hrdí. Odborní specialisté s notnou dávkou uměleckého nadání, které je nezbytné pro replikaci vlasových kořínků, velkou měrou přispívají k tomu, že se Vinci Hair Clinic stala světovým lídrem v této oblasti.

Důkaz o našich slovech potvrzují nesčetné recenze mnoha klientů, kteří své zkušenosti také ochotně sdílí s ostatními. A to nejen proto, aby jim ukázali finální výsledek, ale podělili se o celkový dojem z našich služeb.

SMP může, stejně jako dobře provedená operace, pozitivně ovlivnit život pacienta, vrátit mu sebedůvěru a zvýšit sebevědomí.

Ne všechny estetické procedury jsou vhodné pro každého. Mikropigmentace není výjimkou. Předtím než k zákroku přistoupíme, klademe velký důraz na konzultační fázi. Náš tým zkušených odborníku Vás podrobně seznámí s celým průběhem procedury, probere s Vámi realistická očekávání a schválí Vaši vhodnost k léčbě. Tato fáze je nezbytná k tomu, abychom dosáhli požadované úrovně SMP, kterou si plně zasloužíte.