Extrakce folikulárních jednotek (FUE – Follicular Unit Extraction) u vlasové transplantace je jedna z nejoblíbenějších možností mužů, kteří chtějí zlepšit svůj vzhled. V tomto blogu se blíže podíváme na to, proč je tato operace tak oblíbená.

Co je vlasová transplantace FUE?

Procedura FUE zahrnuje odstranění vlasových jednotek ze zadní části hlavy pacienta a jejich umístění do oblasti, kde má dojít k jejich obnově. To, čím se FUE transplantace liší od všech ostatních druhů vlasových transplantací je metoda, kterou získává vlasová políčka. Zatímco u FUT metody (Follicular Unit Transfer – Přenos folikulárních jednotek) je potřeba odstranit malý proužek kůže ze zadní části pokožky hlavy, při FUE se políčka získávají pomocí mikro punkcí.

Výhody techniky vlasové transplantace FUE

Chirurgické mikro punkce využívané při FUE jsou prováděny pomocí speciálního nástroje, který umožní chirurgovi extrahovat malou skupinu vlasových folikulů o velikosti jednoho až čtyř vlasů. I když tato metoda zabere o něco více času než metoda FUT, tak má řadu výhod. Hlavní z nich je, že FUE technika je jen minimálně invazivní. Není potřeba žádných stehů a doba hojení je velmi krátká, dárcovská oblast už za pár dní vypadá zcela normálně. Toto jsou všechno hlavní výhody, pro zaneprázdněné muže, kteří chtějí co nejdiskrétnější volbu.

Prvotřídní výsledky pomocí FUE

Dalším faktorem, proč je vlasová transplantace FUE tak populární, jsou její výsledky. Talentovaný chirurg, který má zkušenosti a cit pro umisťování jednotlivých políček, dokáže vylepšit vzhled pacienta tak, že vypadá o několik let mladší. Ustupující vlasová linie a holá místa mohou být obnovena a výsledek je přirozený, mladistvý a lichotivý.

Je FUE vhodná i pro vás?

Pokud přemýšlíte, jestli je FUE transplantace vhodná i pro vás, ve Vinci Hair Clinic vám mohou pomoci. Jsou to specialisté ve svém oboru a pomáhají mužům navrátit vlasy i sebevědomí, a jsou mezinárodně uznáváni jako špičky vlasových transplantací. Díky nim, je snadné získat veškeré potřebné informace, které o vlasové transplantaci FUE potřebujete, a to díky konzultacím zdarma. Objednejte se na své místní Vinci klinice, abyste se dozvěděli více o tomto zákroku, a také, aby odborníci zhodnotili stav vašich vlasů a určili, zda se na tuto metodu hodíte i vy.

Proč si čím dál více mužů vybírá FUE transplantaci