Maxogaine od Vinci Hair Clinic je přípravek pro lokální použití, určený na léčbu androgenetické alopecie u žen a mužů. Obsahuje účinnou látku minoxidil schválenou Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) a kyselinu azelaovou pro prevenci ztráty vlasů a podporu růstu vlasů.

Specialisté z Vinci Hair Clinic vyvinuli Maxogaine jako bezpečný, praktický a účinný lék určený pro léčbu ztráty vlasů u žen i mužů.

  • léčivo schválené Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) pro ženy a muže trpící androgenetickou alopecií*
  • o 25 – 50 % silnější než volně dostupný minoxidil/Rogaine
  • spojení silnějšího minoxidilu a kyseliny azelaové přináší lepší a rychlejší výsledky
  • napomáhá stabilizovat padání vlasů, zastavuje jeho postup a v případě slabých a řídkých vlasů podporuje dorůstání
  • bez parfemace, rychleschnoucí, nedráždivé složení
  • pro lepší výsledky je možné používat v kombinaci s dalšími metodami pro obnovu vlasů
  • díky lahvičce s kapátkem je možné produkt snadno aplikovat na pokožku hlavy

*Maxogaine je k dispozici ve dvou stupních koncentrace: Maxogaine Forte (minoxidil 6 %, kyselina azelaová 3 %) a Maxogaine (minoxidil 3 %, kyselina azelaová 1 %). Maxogaine Forte je obecně určen pro léčbu ztráty vlasů u mužů a výjimečně i žen, Maxogaine je primárně určen pro ženy. Specialisté ve Vinci Hair Clinic vám pomohou s výběrem vhodné koncentrace přípravku Maxogaine podle vašich potřeb a cílů.

Jak Maxogaine funguje?

Maxogaine obsahuje aktivní látky minoxidil a kyselinu azelaovou. Nanáší se přímo na pokožku hlavy za účelem stimulace vlasových folikulů, podpory růstu vlasů a zastavení postupu ztráty vlasů u žen a mužů. Pacienti s androgenetickou alopecií, kteří Maxogaine nebo Maxogaine Forte používají denně, pozorují značné zlepšení stavu svých vlasů a padání vlasů jim už nedělá starosti.

Proč je Maxogaine od Vinci Hair Clinic účinnější než Minoxidil/Rogaine?

Vinci Hair Clinic používá kombinaci minoxidilu a kyseliny azelaové dlouhodobě. Z průzkumů pacientů vyplývá, že 94 % uživatelů přípravku Maxogaine* zaznamenalo lepší výsledky než při používání samotného minoxidilu, což z Maxogaine činí nejúčinnější lokálně aplikovaný přípravek proti vypadávání vlasů.

*Vinci Hair Clinic, 2016

Minoxidil

Minoxidil je již přes 20 let schválen Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) jako přípravek určený k léčbě ztráty vlasů a od té doby je k tomuto účelu také užíván. Jedná se o první lék proti ztrátě vlasů určený pro ženy a muže, který schválil úřad FDA. Minoxidil rozšiřuje cévy v pokožce hlavy, zlepšuje prokrvení a přísun kyslíku a živin k vlasovým folikulům, což je pro zdravé vlasy a pokožku nezbytné. Výsledkem jsou zdravější folikuly, které jsou schopné produkovat silnější a delší vlasy.

Kyselina azelaová

Kyselina azelaová je často využívaná k léčbě nejrůznějších onemocnění kůže a pokožky hlavy. Zmírňuje zánět a pomáhá udržovat optimální stav pokožky. Kyselina azelaová hraje důležitou roli při snižování produkce 5-alfa reduktázy, což vede k nižší hladině dihydrotestosteronu (DHT). DHT je úzce spojen s androgenetickou alopecií u mužů i žen, takže aplikace kyseliny azelaové na pokožku hlavy napomáhá zastavit postup padání vlasů a stimulovat jejich růst. Pomáhá také léčit zánět a nežádoucí projevy na pokožce hlavy, které mohou přispívat ke ztrátě vlasů.

Je možné Maxogaine kombinovat s dalšími metodami vlasové obnovy?

Maxogaine je kompatibilní s dalšími metodami vlasové obnovy včetně transplantací vlasů FUE a FUT. Pro nejlepší výsledky doporučují lékaři ve Vinci Hair Clinic kombinaci Maxogainu s dalšími technikami.

Maxogaine je možné kombinovat také s Vinci Laser Cap (laserovou terapií) a doplňkem stravy Vitruvian Line s vitamíny a minerály. Spolu s těmito produkty je dostupný v balíčku pro prevenci padání vlasů a podporu růstu vlasů, tzv. Vinci Prevention and Stimulation Pack (VPSP). Balíček je dostupný exkluzivně ve Vinci Hair Clinic a je vhodný pro všechny, kdo si přejí podpořit růst zdravých vlasů.

Kde mohu koupit Vinci Hair Clinic Maxogaine (Minoxidil & kyselina azelaová)

Maxogaine můžete objednávat exkluzivně na klinikách Vinci Hair Clinic a v našem e-shopu. Pro vaše pohodlí nabízíme také možnost pravidelného odběru, kdy je Maxogaine doručen přímo na vámi zvolenou adresu.

Další informace o přípravku Maxogaine a metodách vlasové obnovy

Pokud si přejete získat více informací o přípravku Maxogaine a jeho vlivu na ztrátu vlasů nebo o dalších způsobech obnovy vlasů, domluvte si bezplatnou konzultaci na nejbližší klinice Vinci Hair Clinic.