Examples of Hair Loss Treated by Vinci Hair Clinic

Trápí Vás vypadávání vlasů a bojíte se, že o ně přijdete úplně? Nemusíte. Dnes již existuje řada chirurgických i neinvazivních metod, které Vám pomohou nejen znovuobnovit vlasový růst, ale dokážou i vyplnit holá místa a vytvořit přirozený vzhled hustých vlasů.

Chcete vědět jak toho docílit?

Čtěte dál a dozvíte se více o ztrátě vlasů i o tom, jak z ní  udělat  minulost. Proč vlastně ztrácíme vlasy? Chronická ztráta vlasů u mužů (MPB) se váže k druhotné formě mužského hormonu – dihydrotestosteronu (DHT). Tento hormon produkujeme všichni, nicméně některé muže ovlivňuje více než ostatní. Ztráta vlasů se může lišit v závislosti na aktuálním stupni úbytku vlasů. Může se projevit buď jen jako ustupující vlasová linie, řídnutí vlasů v oblasti koutů a na temeni hlavy (tzv. „pleška“), či se rozšířit na celý skalp (tzv. „podkova“). Míra vypadávání vlasů je dána především geneticky, ale také životním stylem a ostatními faktory, které ovlivňují rychlost a množství vypadávání vlasů. Někteří lidé se domnívají, že pro úbytek vlasů neexistuje řešení a často si hlavu raději oholí nebo se snaží různými maskovacími účesy řídnoucí oblasti zakrýt. Mnohdy tato snaha naopak na ztrátu vlasů ještě více upozorní, což je velmi stresující.

1. Zastavte vypadávání vlasů

Nejprve je potřeba stabilizovat vypadávání vlasů. Jak? Existují dva hlavní léky schválené FDA, které zejména v raných fázích úbytku vlasů dokážou snížit a stabilizovat vypadávání vlasů. Váš konzultant Vám na základě individuálního plánu doporučí nejlepší vhodné řešení.

2. Získejte vlasy zpět pomocí Vinci vlasových transplantací

Pro ty, kteří nechtějí pouze stabilizovat aktuální stav vlasů, ale chtějí znovuobnovit jejich přirozený růst, je transplantace jediným řešením. Stále více světových celebrit (např. Wayne Rooney, Mathew McConaughey) se řadí mezi klienty, kteří podstoupili vlasovou transplantaci. V průměru se provádí 300 000 vlasových transplantací ročně. Vlasová transplantace Vinci je trvalé a naprosto přirozeně vypadající řešení úbytku vlasů. Pokud si myslíte, že transplantace jsou finančně dostupné pouze pro celebrity, není to pravda. Vlasovou transplantaci si může dovolit většina lidí, zvláště s možností bezúročného splátkového kalendáře.

Dan Before 2

Dan After

3. Získejte moderní vzhled krátce oholených vlasů bez nutnosti transplantace

Pokud  pro Vás chirurgický zákrok ani medikamenty nejsou vhodným řešením, můžete zvolit vlasovou mikropigmentaci (SMP). SMP je neinvazivní metoda, která pomocí zdravotního pigmentu natónuje pokožku hlavy a vytvoří vzhled krátce oholených vlasů. Výsledek vypadá naprosto přirozeně a nevyžaduje žádnou složitou údržbu.

Transplantace vlasů nejsou výsadou bohatých a slavných. Vinci Hair Clinic nabízí bezplatné konzultace zdarma po celém světě. Cena našich procedur je dostupná pro většinu lidí, zvláště s možností bezúročného splátkového kalendáře.

4. Kontaktujte nás a domluvte si konzultaci zdarma

Odborná rada od profesionála je prvním krokem na cestě k obnově Vašich vlasů. Mnoho klientů nám přiznalo, že nás měli kontaktovat již dávno a začít řešit svůj problém dříve.

Pro získání více informací prosím kontaktujte svou nejbližší pobočku Vinci Hair Clinic buď telefonicky  – 606 895 662, vyplněním kontaktního formuláře, nebo si rovnou domluvte bezplatnou schůzku s naším odborným konzultantem, který Vám poradí.

Veškeré fotografie na našich webových stránkách jsou autentické záběry našich pacientů a zaměstnanců Vinci Hair Clinic. Žádný Photoshop, modelové, ani koupené obrázky.

Jaké nabízíme možnosti obnovy vlasů?

Existuje řada dostupných možností. Invazivní i neinvazivní metody obnovy vlasů vždy závisejí na předpokladech a představách klienta.

Jsem vhodným kandidátem? Předtím, než učiníte zásadní rozhodnutí, je důležité znát odpověď na tuto otázku. Vinci poskytuje svým klientům odborné a poradenské služby, abychom se ujistili, že si vyberete správně a dosáhnete kýžených výsledků.

Ukázky výsledků transplantace vousů

Zjistit více

Vlasová Mikropigmentace

Vlasová mikropigmentace je účinnou léčbou pro muže a ženy trpící vlasovou ztrátou. Používá se buď jako samostatná procedura, nebo v kombinaci s chirurgickými metodami či léčbou medikamenty. MSP napodobuje vzhled čerstvě oholené hlavy. Používá se také k zakrytí jizev i v mnoha ostatních případech ztráty vlasů. Pomáhá zlepšovat vzhled a zvyšovat sebevědomí. Tato neinvazivní léčba zaručuje okamžité výsledky, její údržba je jednoduchá a výsledný vzhled naprosto přirozený.

Zjistit více

Pro získání více informací prosím kontaktujte svou nejbližší pobočku Vinci Hair Clinic buď telefonicky, vyplněním kontaktního formuláře, nebo si rovnou domluvte bezplatnou schůzku s naším odborným konzultantem, který Vám poradí, jaká léčebná metoda je pro Vás nejvhodnější.