Vinci Hair Clinic ve městě Newcastle upon Tyne s potěšením přináší nabídku svých služeb klientům z regionu Severovýchodní Anglie  a hrabství Tyne and Wear.

Klinika v Newcastlu je součástí světově proslulé skupiny Vinci Hair Clinic, která má síť center pro obnovu vlasů po celé zeměkouli. Jsme světové jedničky v oblasti řešení androgenní alopecie, řídnutí vlasů, zjizvení pokožky apod. Pomoc nabízíme bez rozdílu klientům i klientkám z celého světa.

Vlasová klinika v Newcastlu

Vinci Hair Clinic NewcastleVinci Hair Clinic Newcastle sídlí v samotném srdci města, je snadno dostupná nejen místním, ale i klientům z blízkého okolí. Pro ty, kteří do Newcastlu cestují z okolí, je ideální veřejná doprava – autobus a vlak. Všichni, kdo se do Vinci Hair Clinic Newcastle chystají z větší dálky, mohou zvolit pohodlnou jízdu taxíkem z blízkého mezinárodního letiště Newcastle International. Potřebujete-li poradit s naplánováním cesty do Vinci Hair Clinic, neváhejte kontaktovat náš přátelský tým pro více informací.

Řešení  problému vypadávání vlasů v Newcastle Upon Tyne

Pokud Vás trápí vypadávání a řídnutí vlasů, můžete si být jisti, že ve Vinci Hair Clinic v Newcastlu pro Vás najdeme řešení. Naše příjemně zařízená klinika v Newcastlu je místem, kde se setkáte s odborníky, kteří udělají vše pro to, abyste dosáhli svých cílů. Vinci Hair Clinic Newcastle nabízí účinné  metody obnovy vlasů spolu s kvalitní následnou péčí a prvotřídními službami na každém kroku Vaší cesty za obnovou vlasů.

Metody obnovy vlasů v anglickém Newcastlu

Ve Vinci Hair Clinic Newcastle máte na výběr z celé řady metod obnovy vlasů, které jsou individuálně upraveny potřebám a cílům každého klienta. Nabízíme plazmaterapii a mezoterapii, transplantace vlasů FUE a FUT,  a vlasovou mikropigmentaci. Ať už si vyberete jakoukoliv metodu, s Vinci bude výsledný efekt vždy účinný a přirozený. Věříme starému pořekadlu: jeden obraz řekne víc než tisíc slov. Prohlédněte si v galerii fotografie spokojených Vinci klientů před a po zákroku a udělejte si sami obrázek o tom, co by mohla naše klinika udělat právě pro Vás.

Eduardo Before 1

Eduardo After 2

Bezplatná konzultace v Newcastlu

Ať už se s problematikou vypadávání vlasů potýkáte poprvé, nebo hledáte účinnou léčbu již delší dobu, ve Vinci Hair Clinic Newcastle Vám dokážeme pomoci. Podstoupení transplantace či mikropigmentace je důležitým rozhodnutím, a proto dobře chápeme, že před podstoupením samotného zákroku budete mít spoustu dotazů. Z tohoto  důvodu klienty zveme k nezávazné konzultaci, která je zdarma a slouží především k tomu, aby se klient dozvěděl co nejvíce potřebných informací. Součástí konzultace je podrobné zhodnocení stavu pacienta a doporučení individuálního plánu.

Domluvte si konzultaci v Newcastlu

Připojte se k tisícovkám našich klientů, kteří se díky Vinci Hair Clinic těší z nového vzhledu. Náš tým je připraven Vám pomoci ve Vaší cestě za obnovou vlasů. Vyplňte náš online formulář nebo nám zavolejte přímo na tel. číslo 020 714 501 12.

Vinci Hair Clinic Newcastle
Rotterdam House
116 Quayside
Newcastle upon Tyne, NE1 3DY
United Kingdom

Tel: 020 714 501 12

Vinci Hair Clinic Newcastle - Hodnocení zákazníků
  • Personál byl velmi příjemný, zdvořilý a profesionální. S výsledkem jsem velmi spokojený.
5

O Vinci Hair Clinic Newcastle

Ve Vinci Hair Clinic Newcastle máte na výběr z celé řady metod obnovy vlasů, které jsou individuálně upraveny potřebám a cílům každého klienta. Nabízíme plazmaterapii a mezoterapii, transplantace vlasů FUE a FUT,  a vlasovou mikropigmentaci.