Londýnská Vinci Hair Clinic nabízí kompletní škálu řešení problémů s padáním vlasů, včetně vlasové transplantace FUE (extrakce vlasových folikul), vlasové transplantace FUT (známé také pod názvem FUSS nebo metoda stripu), transplantace obočí, transplantace řas, transplantace Vinci Max™ SMP (mikropigmentace vlasů). Všechny tyto operativní zákroky mohou naši pacienti podstoupit přímo na klinice v Londýně, kde využíváme nejlepší inovativní metody obnovy vlasů.

V naší hlavní centrále uprostřed Londýna se můžete setkat s těmi nejlepšími vlasovými experty a konzultanty, a na vlastní kůži zažít atmosféru špičkové chirurgické péče. Naše špičková MSP klinika se nachází jen o pár metrů dál – v ulici Wigmore Street, kde pomocí této revoluční metody pomáháme tisícům spokojených klientů.

Co je transplantace FUE?

Tato metoda spočívá v odběru jednotlivých folikulárních jednotek z dárcovské oblasti. Odebrané štěpy se poté implantují do recipientní oblasti, kde začnou přirozeně růst. Tato minimálně invazivní metoda FUE je téměř bezjizvá a umožňuje pacientům nosit vlasy nakrátko dle vlastního uvážení. Transplantace vlasů provádíme na klinice v Harley Street v Londýně či v Malaze ve Španělsku. Po zákroku není vyžadována žádná složitá pooperační péče. Bez nutnosti stehů se díky této metodě můžete vrátit k běžnému životu téměř okamžitě.

Co je transplantace FUT?

Tato metoda je velmi účinným způsobem obnovy vlasů. Při operaci FUT dochází k odejmutí pruhu kůže s vlasy z týlní oblasti, přičemž se získané štěpy umístí na řídnoucí místa pokožky. Jakmile jsou štěpy implantovány do postižené oblasti, začnou růst přirozeným způsobem po zbytek Vašeho života. Vinci transplantace FUT je nejrychlejší metodou k zakrytí velkých oblastí ztráty vlasů během jediné operace, která trvá přibližně 4-6 hodin. FUT provádíme na klinice v Harley Street v Londýně či v Malaze ve Španělsku.

Co je vlasová mikropigmentace, tetování vlasů?

scalp-pigmentation-london

SMP je revoluční metodou, kterou jsme vynalezli ve Vinci Hair Clinic k léčbě androgenní alopecie a řídnoucích vlasů. Mikropigmentace vlasů je vhodná pro muže i ženy. Během speciální procedury se vpravuje zdravotní pigment do vrchní vrstvy pokožky tzv. epidermu, aby se napodobil vzhled vlasových folikul. Tato procedura vykazuje skvělé výsledky již po prvním sezení. Jediným omezením je udržování velmi krátkého sestřihu.

Další kroky

Konzultace ve Vinci probíhají na našich klinikách v Harley Street nebo Wigmore Street, jsou zcela důvěrné a bezplatné. Obě pobočky se nachází v blízkosti stanic metra a jsou snadno dostupné pro obyvatele Londýna i klienty cestující z větší dálky. Veškeré naše transplantace v Londýně provádíme na klinice Harley Street, která je k této činnosti plně akreditována a klasifikována jako nemocnice splňující veškeré požadavky britského orgánu CQC – Care Quality Commission (Komise pro dohled na kvalitou péče).

After Vinci Hair transplant London

Moje transplantace vlasů byla provedena týmem odborníků ve Vinci Hair Clinic v jejich prvotřídním chirurgickém centru v Harley Street. Sami vidíte, že se operace skvěle vydařila! Ravi, Londýn

Naše moderní prostory jsou zařízeny tak, aby se klienti během zákroku cítili příjemně. Na klinice ve světově proslulé Harley Street nechybí televizní obrazovky ani pooperační odpočinková zóna

Vinci SMP Academy London

Sídlo máme také na klinice ve Wigmore Street, ze které se stala světová MSP akademie. Zde školíme své MSP specialisty z celého světa a provádíme prvotřídní mikropigmentaci vlasů, kterou naši konkurenti často mylně označují jako tetování vlasů. Tato metoda nabízí nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak vyřešit androgenní alopecii pomocí vytvoření iluze krátkého vlasového strniště či čerstvě oholených vlasů.

Náš odborný tým podává v této oblasti nepřekonatelné výsledky a můžeme Vám zaručit, že se Vám dostane nejlepší možné péče s prvotřídními výsledky.
Vinci Hair Clinic nabízí více možností než kterákoliv jiná klinika. Pro rezidenty Velké Británie nabízíme i možnost splátek.*

Chcete-li si domluvit konzultaci v Londýně, volejte na číslo 020 714 501 12, případně vyplňte online formulář a kontaktujte nás přímo.

Vinci Hair Clinic London
17 Wigmore Street
London W1U 1PQ
United Kingdom
020 714 501 12

Vinci Hair Clinic Medical Centre Harley Street
130 Harley Street
London W1G 7JU
United Kingdom
020 714 501 12

* Splátkový program podléhá schvalovacímu procesu.

Vinci Hair Clinic je autorizována a regulována britským Úřadem pro kontrolu finančních trhů.

Vinci Hair Clinic Londýn - Recenze klientů
  • Fantastický personál a skvěle provedená transplantace vlasů
  • Tým specialistů, kteří se podíleli na mé mikropigmentaci, byl špičkový. Jsem z výsledku naprosto unešený.
  • Tým Vinci Hair Clinic v Harley Street v Londýně byl úžasný, jsem nadšený z mých nových vlasů.
5

O Vinci Hair Clinic v Londýně

Vinci Hair Clinic Londýn se nachází na dvou místech. Naše klinika v Harley street se specializuje na vlasové transplantace a podobné metody obnovy vlasů. Klinika ve Wigmore street je světově proslulou klinikou na mikropigmentaci (MSP), kde Vás práce našich MSP specialistů jednoduše ohromí.