Vinci Hair Clinic v Glasgow sídlí v samotném srdci čtvrti Merchant City. Nachází se pouhých pět minut chůze od nádraží Glasgow Central a Queen Street a z východní i západní části je snadno dostupná po dálnici M8. Centrum je ideálně dostupné pro obyvatele jižního Skotska a města Dundee, stejně jako pro klienty žijící na severu země.

Naše centrum v Edinburghu nabízí řešení a poradenství ohledně transplantačních zákroků FUTFUE, transplantace vousů, obočí, transplantace „body hair“, vlasové mikropigmentace a transplantace Vinci Max™. Vlasovou mikropigmentaci můžete podstoupit přímo na klinice v Glasgow.

Vinci Hair Clinic - Glasgow, Scotland

Stejně jako v našich ostatních pobočkách jsou i konzultace v Glasgow zdarma a zahrnují kompletní posouzení stavu vlasů pacienta pomocí digitálního dermaskopu. Na základě výsledků a Vaší rodinné anamnézy dokážeme lépe predikovat ztrátu vlasů do budoucna a doporučit vhodnou léčbu.

Co je transplantace FUE?

Tato metoda spočívá v odběru jednotlivých folikulárních jednotek z dárcovské oblasti. Odebrané štěpy se poté implantují do recipientní oblasti, kde začnou přirozeně růst. Tato minimálně invazivní metoda FUE je téměř bezjizvá a umožňuje pacientům nosit vlasy nakrátko dle vlastního uvážení. Transplantace vlasů provádíme na klinice v Harley Street v Londýně či v Malaze ve Španělsku. Po zákroku není vyžadována žádná složitá pooperační péče. Bez nutnosti stehů se díky této metodě můžete vrátit k běžnému životu téměř okamžitě.

Co je transplantace FUT?

Tato metoda je velmi účinným způsobem obnovy vlasů. Při operaci FUT dochází k odejmutí pruhu kůže s vlasy z týlní oblasti, přičemž se získané štěpy umístí na řídnoucí místa pokožky. Jakmile jsou štěpy implantovány do postižené oblasti, začnou růst přirozeným způsobem po zbytek Vašeho života.Vinci transplantace FUT je nejrychlejší metodou k zakrytí velkých oblastí ztráty vlasů během jediné operace, která trvá přibližně 4-6 hodin. FUT provádíme na klinice v Harley Street v Londýně či v Malaze ve Španělsku.

Je SMP dostupná v Glasgow?

Ano, je! Zákrok SMP je revoluční metodou Vinci Hair Clinic a je možné jej podstoupit na naší klinice v Glasgow. Mikropigmentace vlasů je nesmírně účinnou metodou při řešení případů alopecie, vypadávání a řídnutí vlasů. Hodí se pro muže i ženy a přináší skvělé výsledky už po prvním sezení. Jedinou podmínkou co nejlepších výsledků je udržování krátkého vlasového strniště.

Další kroky

Chcete-li si domluvit konzultaci v Glasgow, volejte na číslo 0141 221 9699, případně vyplňte online formulář a kontaktujte nás přímo.

Naše poradenské centrum se nachází v samotném centru Glasgow, kde naleznete možnost pohodlného parkování. Náš tým zkušených transplantačních odborníků a MSP specialistů je připraven Vám pomoci získat zpět bohatší účes.

Vydejte se na cestu za obnovou svých vlasů ještě dnes a kontaktujte nás.

Vinci Hair Clinic nabízí více možností léčby než kterákoliv jiná klinika. Pro rezidenty Velké Británie nabízíme i možnost splátek.*

Vinci Hair Clinic Glasgow
4D Ingram House
227 Ingram Street
Glasgow
G1 1DA
0141 221 9699

* Splátkový program podléhá schvalovacímu procesu.

Vinci Hair Clinic je autorizována a regulována britským Úřadem pro kontrolu finančních trhů.

Vinci Hair Clinic Glasgow - Hodnocení zákazníků
  • Po tolika letech padání vlasů mám díky Vinci Hair Clinic znovu sebevědomí.
5

O Vinci Hair Clinic Glasgow

Naše centrum v Edinburghu nabízí řešení a poradenství ohledně transplantačních zákroků FUT a FUE, transplantace vousů, obočí, transplantace „body hair“, vlasové mikropigmentace a transplantace Vinci Max™. Vlasovou mikropigmentaci můžete podstoupit přímo na klinice v Glasgow.