Vinci Hair Clinic Cardiff

Hledáte poradenství ohledně vypadávání vlasů v okolí Cardiffu?

Seznamte se s moderními možnostmi řešení ztráty vlasů ve Vinci Hair Clinic Cardiff, v našem specializovaném centru ve Walesu.

Vinci Hair Clinic v Cardiffu

Mezinárodní síť Vinci Hair Clinic se skládá z více než třiceti odborných klinik zaměřených na léčbu padání vlasů. Najdete nás v Británii, Evropě, USA, Brazílii, Austrálii i na Středním východě. Zabýváme se řešením problematiky ztráty vlasů jako jsou androgenní alopecie, řídnoucí  lysiny, ustupující vlasová linie, autoimunitní alopecie a zjizvení pokožky hlavy.

Léčba vypadávání vlasů v Cardiffu

Cítíte se kvůli řídnoucím vlasům nepříjemně? Pokoušíte se své obtíže skrývat? Přáli byste si být sebejistější a nedělat si starosti se svým vzhledem? Ve Vinci Hair Clinic v Cardiffu dobře víme, že  vypadávání vlasů dokáže negativně ovlivnit Vaši náladu, vzhled i sebevědomí. Naše metody pro obnovu vlasů zahrnují mimo jiné vlasovou mikropigmentaci (laicky nazýváno „tetování vlasů“),  transplantaci vlasů, a nabízí tak trvalé řešení problémů. Tisíce mužů a žen po celém světě se díky Vinci těší ze skvělých výsledků, přirozeného vzhledu a znovunalezeného sebevědomí. Nyní můžete být jedním z nich.

Mikropigmentaci vlasové pokožky v Cardiffu

S potěšením oznamujeme, že se vlasová mikropigmentace stala součástí nabízených léčebných procedur na klinice Vinci Hair Clinic Cardiff ve Walesu. Mikropigmentace vlasů (známá také jako MSP,  SMP nebo vlasová pigmentace) je neinvazivní zákrok, jehož výsledkem je imitace vzhledu rostoucích vlasů.

Ti, kteří se snaží naši Vinci mikropigmentaci napodobovat ji často neodborně nazývají „tetování vlasů“ nebo ještě hůře „tetování hlavy“. Je nezbytné zmínit, že tímto způsobem nikdy nedosáhnete stejných výsledků. Naše MSP je složitý zákrok vyžadující vysokou odbornost specialistů, kteří mají adekvátní vzdělání. Z tohoto důvodu jsme schopni našim klientům poskytnout kvalitní služby a dokonalé výsledky, které působí přirozeně.


Transplantace vlasů v Cardiffu

Transplantace vlasů je jedním z našich hlavních zákroků na obnovu vlasů, které ve Vinci Hair Clinic provádíme. Klientům, kteří se obrací na Vinci Hair Clinic kvůli problematice vypadávání vlasů můžeme nabídnout transplantace FUE nebo FUT. Pro klienty s pokročilým stádiem vypadávání vlasů je pak vhodná transplantace Vinci Max, což je kombinace metod FUE a FUT. Během  přenosu vlasových folikul (Follicular Unit Transfer) a odběru vlasových folikul (Follicular Unit Extraction) naši specialisté odeberou vlasy z dárcovské oblasti a připraví z nich tzv. štěpy. Ty jsou následně implantovány na postižené oblasti hlavy, čímž se dosáhné větší hustoty a objemu vlasů.

Bezplatná konzultace na klinice v Cardiffu

Podstoupení jakéhokoliv zákroku na obnovu vlasů je zásadním rozhodnutím. Ve Vinci Hair Clinic jsme připraveni pomoci Vám rozhodnout se správně. Domluvte si u nás nezávaznou konzultaci zdarma. Během konzultace Vám odborný vlasový specialista prohlédne pokožku hlavy, aby mohl předběžně analyzovat závažnost Vašich obtíží, a vysvětlí Vám následné způsoby léčby. Pokud přemýšlíte o transplantaci vlasů nebo se chcete dozvědět více o mikropigmentaci, navštivte Vinci Hair Clinic Cardiff, kde zodpovíme všechny Vaše dotazy osobně.

Domluvte si nezávaznou konzultaci v Cardiffu

Rezervace bezplatné konzultace na naší klinice v Cardiffu je rychlá a snadná. Vyplňte náš online formulář nebo nám zavolejte na telefonní číslo 020 714 501 12.

Vinci Hair Clinic Cardiff
15th Floor, Brunel House,
2 Fitzalan Road,
Cardiff, CF24 0EB

Tel: 020 714 501 12

Vinci Hair Clinic Cardiff - Hodnocení zákazníků
  • Ve Vinci Hair Clinic Cardiff byli úžasní od začátku až do konce a mají skvělý zákaznický servis
4.5

O Vinci Hair Clinic Cardiff

Naše centrum v Cardiffu nabízí komplexní poradenské služby ohledně celé řady zákroků včetně transplantací FUT (metoda stripu) a FUE, Vinci Max™, transplantace obočí i SMP (mikropigmentace vlasů).