Vinci Hair Clinic Birmingham

Birmingham je druhé největší město ve Velké Británii. Nachází se v hrabství West Midlands ve středozápadní Anglii a je významným centrem Vinci Hair Clinic. Díky výhodné geografické poloze je snadno dostupné pro obyvatele ze středozápadního regionu.

Centrum v Birminghamu nabízí poradenské služby ohledně celé řady zákroků včetně transplantací FUT a FUE, Vinci Max™, transplantace obočí i revoluční metodu SMP (mikropigmentace vlasů).

Toggle Title

Tato metoda spočívá v odběru jednotlivých folikulárních jednotek z dárcovské oblasti. Odebrané štěpy se poté implantují do recipientní oblasti, kde začnou přirozeně růst. Tato minimálně invazivní metoda FUE je téměř bezjizvá a umožňuje pacientům nosit vlasy nakrátko dle vlastního uvážení. Transplantace vlasů provádíme na klinice v Harley Street v Londýně či v Malaze ve Španělsku. Bez nutnosti stehů a složité pooperační péče se díky této metodě můžete vrátit do běžného života již následující den po operaci.

Toggle Title
Tato metoda je velmi účinným způsobem obnovy vlasů. Při operaci FUT dochází k odejmutí pruhu vlasů z týlní oblasti, přičemž se získané štěpy umístí na řídnoucí místa pokožky. Jakmile jsou štěpy implantovány do postižené oblasti, začnou růst přirozeným způsobem. Vinci transplantace FUT je nejrychlejší metodou k zakryté velkých oblastí ztráty vlasů během jediné operace, která trvá přibližně 4-6 hodin. FUT provádíme na klinice v Harley Street v Londýně či v Malaze ve Španělsku.
Co je vlasová mikropigmentace, 'tetování vlasů'
MSP je revoluční metodou, kterou jsme vynalezli ve Vinci Hair Clinic k léčbě androgenní alopecie a řídnoucích vlasů. Mikropigmentace vlasů je vhodná pro muže i ženy. Během speciální procedury se vpravuje zdravotní pigment do vrchní vrstvy pokožky tzv. epidermu, aby se napodobil vzhled vlasových folikulů. Tato procedura vykazuje skvělé výsledky již po prvním sezení. Jediným omezením je udržování velmi krátkého sestřihu. MSP nabízíme v celé řadě našich klinik po celém světě.

Další kroky

Vinci Hair Clinic Birmingham

Naše poradenské centrum v Birminghamu se nachází v samotném středu města, pouze 2 minuty chůze od vlakového nádraží New Street Station. Veškeré konzultace v Birminghamu jsou zdarma a zahrnují kompletní zhodnocení stavu pacienta pomocí digitálního dermaskopu, díky němuž dokážeme lépe posoudit ztrátu vlasů do budoucna a doporučit vhodnou léčbu.

Vinci Hair Clinic nabízí více možností než kterákoliv jiná klinika. Pro rezidenty Velké Británie nabízíme i možnost splátek.*

Chcete-li si domluvit konzultaci v Birminghamu, volejte na číslo 020 714 501 12, případně vyplňte online formulář a kontaktujte nás přímo.

Vinci Hair Clinic Birmingham
The Lewis Building
Bull Street
Birmingham, B4 6EQ
United Kingdom
020 714 501 12

*Splátkový program podléhá schvalovacímu procesu

Vinci britským Hair Clinic je autorizována a regulována Úřadem pro kontrolu finančních trhů

 

Vinci Hair Clinic Birmingham - Hodnocení zákazníků
  • Tým byl skvělý a můj zákrok MSP dopadl na výbornou
5

O Vinci Hair Clinic Birmingham

Centrum v Birminghamu nabízí poradenské služby ohledně celé řady zákroků včetně transplantací FUT a FUE, Vinci Max™, transplantace obočí i revoluční metodu SMP (mikropigmentace vlasů).