Vinci Hair Clinic New York CityVzhledem k velkému zájmu o naše služby a po úspěchu naší první americké kliniky v Miami nyní Vinci Hair Clinic přichází také do New York City. Naši klienti na východním pobřeží si teď mohou na vlastní kůži vyzkoušet metodu SMP mikropigmentace, která se těší stále větší oblibě.

New York City přivítal Vinci Hair Clinic s otevřenou náručí. Díky vysoké poptávce po přirozených výsledcích, můžeme klientům představit naše lékařské metody a profesionální péči, kterou věnujeme každému klientovi. Nyní jsme Vám k dispozici také v tomto věhlasném americkém státě.

Vinci's Micro Scalp Pigmentation Treatment Room in New York Naše klinika sídlí v centru města poblíž dopravních linek a nákupních možností. Můžete se zde setkat s našimi zkušenými a vzdělanými specialisty, kteří Vás procesem zákroku provedou od A do Z. Jsme si jistí, že nebudete litovat.

Muži i ženy, kteří trpí ztrátou vlasů, mají teď řešení na dosah. Světově známá, úspěšná a účinná mikropigmentace již pomohla vyřešit problémy s řídnoucími vlasy tisícům pacientů. Nyní můžete být jedním z nich i Vy.

Chcete mít hustší vlasy a zbavit se viditelných lysin trvale, účinně a navíc bez nutnosti operace či užívání léků? Dokážeme zakrýt jizvy po vlasové transplantaci i problémy způsobené androgenní alopecií, a to vysoce účinnou a rychlou metodou. Výsledek bude dokonale přirozený.

Zavolejte nám na telefon 1 844 948 4624 nebo vyplňte registrační online formulář a domluvte si BEZPLATNOU a nezávaznou konzultaci, na které zodpovíme všechny Vaše otázky. Konzultace jsou bezplatné. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes.

Vinci Hair Clinic New York
36W 44TH Street,
The Bar Building
Suite  803, Manhattan,
NYC 10036

Tel:  1 844 948 4624

Vinci Hair Clinic New York - recenze klientů
  • Personál na klinice v New Yorku byl skvělý. Velmi vstřícný a ochotný přístup.
  • Výsledek je přesně takový, jaký jsem si přál. Díky Vinci Hair Clinic New York!
4.8

O Vinci Hair Clinic New York

Naše klinika v New Yorku se nachází v centrálním Manhattanu. Odchází od nás tisíce spokojených klientů, kteří zde podstoupili mikropigmentaci.