Scalp MicroPigmentation USA

Kliniky Vinci v USA jsou největšími centry pro transplantaci vlasů a mikropigmentaci s celosvětovou působností. Naše hlavní centrum se nachází v sídlu v Miami na Floridě. Další pobočky máme v Houstonu, New Yorku a Chicagu, kde můžete podstoupit mikropigmentaci nebo si domluvit odbornou konzultaci.

Jsme pyšní, že Vám můžeme nabídnout naše revoluční metody obnovy vlasů, které Vinci Hair Clinic proslavily po celém světě, a pomohly změnit život mnoha klientů. Vinci Hair Clinic je zavedená síť vlasových klinik, která svým klientům poskytuje služby na základě dlouhodobých a bohatých zkušeností z oblasti transplantace vlasů.

Vinci Hair Clinic přináší klientům žijícím ve Spojených státech amerických naši unikátní metodu SMP neboli mikropigmentaci vlasů. Nikde na světě nenajdete kliniku, která by prováděla mikropigmentaci tak často jako my. K mikropigmentaci přistupujeme se stejnou péčí a zodpovědností jako k našim chirurgickým zákrokům a dbáme na dodržení vysokých standardů, jaké se u kvalitních lékařských zákroků očekávají. Klienti ze všech států Ameriky, včetně New Yorku, Kalifornie, Washingtonu, Nevady, Seattlu a dalších mají nyní možnost přesvědčit se o kvalitě mikropigmentace prováděné ve Vinci na vlastní kůži.

Tato inovativní metoda, známá jako SMP nebo laicky „tetování vlasů“, je neinvazivní zákrok, který dokáže věrohodně nasimulovat vzhled čerstvě oholených vlasů. Jedná se o zcela revoluční řešení vhodné pro muže i ženy, kteří si přejí dosáhnout efektu hustých vlasů. Mikropigmentace je také vhodná pro klienty trpící alopecií.

Nabízíme také neinvazivní zákroky a medikaci:

Vinci Hair Clinic Vás zve na BEZPLATNOU a zcela nezávaznou konzultaci, kde se dozvíte více informací o MSP™ mikropigmentaci a přesvědčíte se, zda je Vinci Hair Clinic tím pravým řešením k léčbě Vašich potíží.

Zavolejte na číslo 1 844 948 4624, případně vyplňte náš online formulář a my se Vám ozveme zpět.

Naše kliniky ve Spojených státech: