Vinci Hair Clinic, světoznámá špička v oblasti vlasové obnovy, s radostí přináší řešení ztráty vlasů i do Švédska. Na nové klinice ve Stockholmu klientům nabídneme mimo jiné také provedení zákroků vlasové mikropigmentace a vlasové transplantace.

Vinci Hair Clinic ve švédském Stockholmu

Nový člen naší sítě klinik pro vlasovou obnovu nabízí klientům výjimečný standard služeb, díky němuž jsme si v oblasti vlasové obnovy vybudovali pověst světové špičky. Na naší moderní klinice ve Stockholmu se můžete dozvědět vše, co vás zajímá ohledně ztráty vlasů, a podstoupit zde zákroky vlasové obnovy té nejvyšší kvality.

Centrum léčby ztráty vlasů ve Stockholmu

Domovem kliniky Vinci Hair Clinic se stala stockholmská čtvrť Golden Triangle, která je snadno dostupná jak pro místní, tak pro klienty cestující z větší dálky. Klinika se nachází ve čtvrtém patře business centra Regus a poblíž najdete celou řadu hotelů, restaurací a obchodů.

Vinci Hair Clinic Stockholm leží pouhých 10 minut od Central Station a nabízí možnost parkování poblíž. Z Bromma Airport se k nám dostanete za 35 minut autem nebo veřejnou dopravou. Je možné využít nabídky vnitrostátních letů, což je pohodlné zejména pro ty klinty Vinci Hair Clinic, kteří cestují ze vzdálenějších částí Švédska. Mezinárodní letiště Arlanda Airport je od Vinci Hair Clinic Stockholm vzdáleno jen 45 jízdy autem nebo vlakem. Pokud potřebujete víte informací o možnostech dopravy do našeho centra pro léčbu ztráty vlasů ve Stockholmu, bez váhání se nám ozvěte. Náš tým vám s radostí pomůže vaši cestu naplánovat.

Možnosti vlasové obnovy ve Stockholmu

Vinci Hair Clinic nabízí metody vlasové obnovy, které jsou upravené na míru a vhodné pro řešení ztráty vlasů u mužů, alopecie, ložiskové ztráty vlasů a jizev na pokožce hlavy. Na schůzce na klinice pro vlasovou obnovu ve Stockholmu budete informováni o všech dostupných zákrocích, od PRP a laserové terapie, až po MSP vlasovou mikropigmentaci a transplantaci vlasů. Odborníci ve Vinci Hair Clinic vám na základě posouzení stavu vašich vlasů a také podle vašich osobních cílů v této oblasti doporučí nejvhodnější metodu vlasové obnovy.

Vlasová mikropigmentace ve Stockholmu

Vlasová mikropigmentace ve Vinci Hair Clinic vzbudila na poli metod vlasové obnovy rozruch. Jedná se totiž o zcela unikátní techniku s fenomenálními výsledky. Je založena na klasickém tetování, je ale podstatně více precizní, a spočívá v odborné aplikaci lékařského barviva za účelem vytvoření vzhledu dorůstajících vlasů. Tato neinvazivní technika přináší viditelné výsledky již po první aplikaci, klientům však doporučujeme podstoupit několik zákroků, aby byla iluze různých barevných odstínů a textur skutečně dokonalá.


Bezplatná konzultace ve Stockholmu

Ve Vinci Hair Clinic ve Stockholmu chápeme, že ztráta vlasů nepříznivě působí na sebevědomí, a jsme odhodlaní vám pomoci najít to nejlepší řešení. Cesta každého klienta začíná bezplatnou, důvěrnou a nezávaznou konzultací, kde vám odborník poskytne poradenství a doporučí vám nejvhodnější plán vlasové obnovy. Na této konzultaci se dozvíte vše, co vás zajímá, ať už přemýšlíte o vlasové mikropigmentaci nebo chcete znát cenu transplantace vlasů.

Jak si domluvit konzultaci vlasové obnovy ve Stockholmu

Jste připravení přidat se k tisícům klientů, kteří se díky metodám Vinci Hair Clinic těší z vylepšeného vzhledu a vyššího sebevědomí? Naše konzultace jsou bezplatné a nezávazné. Domluvte si konzultaci ve Vinci Hair Clinic Stockholm na čísle +46 (0) 855 922 955 nebo vyplňte náš online formulář.

Vinci Hair Clinic Stockholm
Mäster Samuelsgatan 60
11121
Stockholm
Sweden

Tel: +46 (0) 855 922 955