Vinci Hair Clinic Spain

Kliniky Vinci ve Španělsku nabízejí klientům široké spektrum služeb, např. transplantace FUT (Follicular Unit Transplant), FUE (Follicular Unit Extraction), transplantace „body hair“ i transplantace obočí.

Vinci Hair Clinic ve svých centrech také nabízí techniku známou jako „tetování vlasů“, která se správně nazývá „vlasová mikropigmentace“ (SMP). Tato inovativní léčba je vhodná pro všechny, kteří preferují styl velmi krátkých vlasů či oholené hlavy před nutností podstoupit  chirurgickou transplantaci. Při této metodě nevznikají žádné jizvy a může se použít i jako efektivní způsob vytvoření větší hustoty vlasů.

Naše pobočky v Madridu a Malaze jsou vybaveny nejmodernějším lékařským zařízením, stejně jako všechny ostatní kliniky Vinci Hair. Máme k dispozici mikroskopy k disekci štěpů,  sterilizátory i ostatní lékařská zařízení, která jsou nezbytná k dosažení prvotřídních výsledků.

Mnoho našich klientů volí kliniku v Malaze zejména kvůli výhodnému měnovému převodu mezi anglickou librou a eurem, přívětivému přímořskému klimatu a výhodné pozici kliniky, kde mohou po proceduře v klidu relaxovat.

Kontaktujte náš tým, domluvte si konzultace a vydejte se na cestu za obnovou vlasů:

Naše kliniky ve Španělsku: