Hair Clinic Dubai

Nyní jsme blíže našim klientům, kteří si přejí podstoupit vlasovou transplantaci ve Spojených arabských emirátech. Není nutné cestovat do zahraničí, protože tato metoda je teď dostupná na klinice Vinci Hair Clinic v Dubaji. Provádíme zde kompletní škálu zákroků včetně FUT (neboli FUSS), transplantace FUE, řešení řídnutí vlasů a v neposlední řadě také transplantace obočí, řas, vousů a „body hair“.

Pobočka Vinci Hair Clinic v Dubaji

Jsme hrdí, že nabízíme naše služby také klientům v SAE. Naše klinika v Dubaji poskytuje širokou škálu řešení ztráty vlasů. Celosvětová poptávka o naše služby je obrovská a zaznamenali jsme, že zájem klientů v Dubaji a na Blízkém východě se stále zvyšuje. Abychom jim vyšli vstříc, rozhodli jsme se provádět transplantace vlasů na naší pobočce „You New Plastic Surgery“ ve čtvrti Deira v Dubaji.

Vinci Hair Clinic Dubai

Mikropigmentace vlasové pokožky je inovativní řešení potíží způsobených alopecií, řídnutím vlasů a genetickou ztrátou vlasů u mužů. Díky tomuto zákroku budou vaše vlasy vypadat hustší a efekt je natolik dokonalý, že nejen vaše okolí, ale ani vy sami nebudete věřit tomu, že není dílem přírody.

Stejně jako na ostatních licencovaných klinikách sítě Vinci Hair Clinic se vám dostane špičkové péče prvotřídních chirurgů, kteří mají v oblasti kvalitní vlasové obnovy a transplantace obrovské zkušenosti. Naši chirurgové jsou členy Mezinárodní společnosti pro chirurgickou obnovu vlasů (ISHRS) a jsou držiteli mezinárodních certifikátů Vinci Hair Clinic. Můžete si tedy být jistí, že se vám dostane stejné vynikající péče na všech našich klinikách po celém světě.

Náš chirurg v Dubaji působil jako transplantační chirurg také ve Velké Británii a Saúdské Arábii. Výsledky jeho práce jsou díky více než 20 letům zkušeností v oblasti obnovy vlasů a transplantace skutečně fantastické. Ostatně, ve Vinci to jinak neumíme.

Vlasová klinika v Dubaji je kompletně vybavená podle nejvyšších světových standardů a čeká zde na vás talentovaný tým zdravotnického personálu. Jejich práce, příprava vlasových štěpů, je nedílnou součástí úspěchu transplantace vlasů a právě díky nim jsme schopní našim klientům poskytnout zákroky s tak ohromujícími výsledky.

Konzultace na našich klinikách jsou bezplatné a na vaši cestu za hustšími vlasy můžete s Vinci Hair Clinic vykročit také vyplněním online formuláře pobočky v Dubaji nebo nás kontaktujte přímo na telefonním čísle 971 4 298 9884.

Vinci Hair Centre – Dubaj
Al Wanda Building,
Port Saeed Road 465
Deira, Dubaj
971 4 298 9884

HOW WE ARE WORKING AGAINST COVID-19?   Read More