Vinci Hair Clinic Vás zve k návštěvě kliniky v Amsterdamu, kde se můžete přesvědčit i o kvalitě našich zákroků. Jsme rádi, že jsme rozšířili světovou síť našich vlasových center i do Nizozemí, které následuje naše kliniky ve Velké Británii, Evropě, USA, Austrálii a SAE.

Vinci Hair Clinic v Amsterdam

Naše centrum pro obnovu vlasů v Amsterdamu sídlí přímo v srdci hlavního města v blízkosti mnoha dopravních linek. Klinika je tedy snadno dostupná nejen pro místní, ale i pro klienty, kteří k nám cestují z větší dálky. Stejně jako naše ostatní mezinárodní centra, nabízí i klinika v Amsterdamu profesionální služby na nejvyšší úrovni, špičkovou péči a nejmodernější metody obnovy vlasů. V Amsterdamu pracují špičkoví odborníci, pro které je jejich práce vášní. Pomohou Vám najít to nejlepší řešení problému a díky našemu modernímu vybavení Vám zajistí pohodlí a vynikající výsledky.

Metody obnovy vlasů v Amsterdamu

Pro mnoho žen a mužů je ztráta vlasů velmi citlivým tématem a stresující záležitostí. Ve Vinci Hair Clinic dobře rozumíme dané problematice a jsme odhodláni klientům ztracené sebevědomí vrátit. Vinci Hair Clinic v Amsterdamu dokáže pomoci těm, kteří teprve trpí prvními příznaky vypadávání vlasů i těm, kteří se s touto problematikou potýkají již delší dobu a vyzkoušeli bezpočet možností.

Na klinice Vinci Hair Clinic v Amsterdamu se klienti mohou dozvědět o  různých metodách obnovy vlasů a podstoupit zde špičkové zákroky. Nabízíme invazivní i neinvazivní metody léčby, medikaci a ostatní řešení problémů s různými typy alopecií, klasickou androgenní alopecií a zjizvenou pokožkou. Léčebné plány sestavujeme pacientům na míru, tak aby vyhovovaly jejich přání a potřebám. Kromě oblíbených transplantačních metod FUE a FUT se stává stále populárnější mikropigmentace vlasů (laicky „tetování vlasů“).

MSP Mikropigmentace v Amsterdamu

Vinci Hair Clinic s potěšením přináší svou inovativní metodu vlasové mikropigmentace do Amsterdamu v Holandsku. Vinci MSP je komplexní neinvazivní technika, která dokáže napodobit vzhled čerstvě oholených hustých vlasů. Zákrok spočívá v aplikaci zdravotního pigmentu do pokožky hlavy. Intenzita barevného pigmentu se přidává postupně během několika sezení tak, aby výsledek působil naprosto přirozeně. Zákrok na klinice v Amsterdamu provádějí naši vysoce kvalifikovaní specialisté. Při aplikaci se používají speciální jehly, které vpravují pigment do epidermu a tak postupně vytvářejí hustotu po celé hlavě dle individuálních potřeb klienta. I když jste mohli slyšet, že vlasová mikropigmentace je v podstatě tetování vlasů, není to úplně pravda. Důležitým rozdílem mezi neodbornými tetovacími salony, které zákrok provádějí jako svou vedlejší činnost, je lékařská odbornost klinik Vinci po celém světě. Vinci mikropigmentace jsou dlouhotrvajícím a velice důmyslným řešením ztráty vlasů.

Carl BeforeCarl After


Pokud přemýšlíte o podstoupení zákroku v Amsterdamu, můžete si domluvit nezávaznou osobní konzultaci přímo u nás na klinice. Náš odborný tým zhodnotí Váš aktuální stav  a navrhne vhodné řešení. Konzultace je ideální příležitostí, jak se dozvědět co nejvíce informací a zvolit vhodný typ léčby.

Vinci Hair Clinic Amsterdam
Gondel 1,
Amsterdam,
1186 MJ Amstelveen,
Nizozemí

Tel: +31 207 671 924

Naše klinika v Amsterdamu se nachází na adrese Gondel 1, Amstelveen, Noord-Nizozemí-1186.  Parkovat u nás můžete zdarma. Díky husté hromadné dopravě se k nám můžete dostat velmi snadno odkudkoliv z města. Nejbližší stanice metra jsou Gondel, Marne, Meent a Brink. Nejbližší autobusové nádraží je Logger, autobusová linka č. 199.