Vinci Hair Clinic s potěšením oznamuje, že do naší sítě mezinárodních klinik přibylo také Holandsko. To se připojilo k našim vlasovým centrům v Evropě, Velké Británii, USA, Jižní Americe, Austrálii a SAE.  Znáte nás z řady televizních kanálů (BBC, ITV, Channel 5) a magazínů, např. Men’s Health. Nabízíme celou řadu řešení problémů se ztrátou vlasů, mezi něž patří například velmi rozšířená androgenní alopecie. Dokázali jsme pomoci tisícům lidí získat ztracené sebevědomí a zlepšit jejich vzhled.

Micro Scalp Pigmentation Clinic in Holland

Cílem Vinci Hair Clinic v Nizozemí je pomoci našim klientům vyřešit obtíže spojené se ztrátou vlasů pomocí nejnovějších lékařských metod a technologií. Naši kliniku mohou bez rozdílu navštívit ženy i muži všech věkových kategorií a dozvědět se více o našich možnostech léčby přímo zde v Holandsku. Klientům nabízíme především naši inovativní metodu vlasové mikropigmentace (MSP), dále vlasové transplantace, léky a další neinvazivní metody pro obnovu vlasů. Pokud Vás trápí androgenní alopecie, řídnutí či vypadávání vlasů, ve Vinci Hair Clinic v Nizozemí Vám dokážeme poradit. Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář nebo nám zavolejte přímo na kliniku v Amsterdamu.

Mikropigmentace vlasů na klinice v Nizozemí

Vinci Hair Clinic Nizozemí se nachází v samotném centru města Amsterdam. Klinika je snadno dostupná nejen pro obyvatele města, ale díky skvělé vybavenosti a dostupnosti hotelů k nám mohou zavítat i klienti z větší dálky. Rádi přivítáme i zahraniční klienty a pomůžeme s veškerou organizací, aby návštěva proběhla bez jakýchkoliv komplikací. Neváhejte kontaktovat naši kliniku v Nizozemí.

Vlasová mikropigmentace v Nizozemí 

Jedním z nejoblíbenějších zákroků prováděných v holandské Vinci Hair Clinic je mikropigmentace MSP. Nespočet klientů, kteří hledali neinvazivní řešení problému s vypadáváním vlasů již úspěšně podstoupili tuto metodu a my se těšíme, že pomůžeme i dalším klientům. Mikropigmentace je komplexní metodou, která spočívá v aplikaci zdravotního pigmentu do pokožky hlavy. Výsledkem je naprosto přirozený vzhled hustých oholených vlasů, který je patrný již po prvním sezení.

Pokud žijete v Holandsku a máte potíže s vypadáváním vlasů, Vinci Hair Clinic Vám dokáže pomoci. Jsme světovou jedničkou v oblasti obnovy vlasů. Rádi pro Vás najdeme to správné řešení. Pokud si přejete dozvědět se více o MSP, vlasových transplantacích FUE a FUT nebo dalších metodách, neváhejte a domluvte si ve Vinci Hair Clinic bezplatnou konzultaci. Naši specialisté zodpoví všechny Vaše dotazy a naprosto důvěrně s Vámi prodiskutují všechny možnosti obnovy vlasů.

Kontaktujte Vinci Hair Clinic v Holandsku na telefonním čísle: +31 207 671 924 nebo vyplňte náš online formulář a domluvte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci ještě dnes.

Naše kliniky v Nizozemí: