Vinci Hair Clinic in Nieria

Centrum pro obnovu vlasů Vinci Hair Clinic v Lagosu přináší špičková řešení ztráty vlasů také do Afriky.

Centrum pro obnovu vlasů v Lagosu

Vinci Hair Clinic Lagos se nachází v oblasti Ikoyi poblíž silnice Awolowo Road. Je tedy pohodlně dostupná pro všechny obyvatele města i dalších oblastí Nigérie. Náš přátelský tým Vám rád poskytne  více informací o tom, jak naplánovat cestu. Neváhejte kontaktovat kliniku Vinci Hair Clinic v Lagosu a nechte si od nás poradit.

Metody obnovy vlasů v nigerijském Lagosu

Odborníci ve Vinci Hair Clinic disponují bohatými zkušenostmi a perfektními znalostmi oboru. Ve Vinci Hair Clinic v Nigérii nabízíme účinná řešení mužům i ženám, které trápí řídnutí vlasů, trakční alopecie či zjizvená pokožka hlavy. Kromě vlasové mikropigmentace a vlasových transplantací nabízíme také plazmaterapii, mezoterapii, medikamenty a laserovou terapii. Vhodní kandidáti u nás mohou podstoupit i transplantaci vousů nebo obočí.

Pomocí mikropigmentace dokážeme ošetřit kompletně holá místa na hlavě a vytvořit dojem hustých nakrátko střižených vlasů. Vpravováním pigmentu do vrchní vrstvy kůže vznikne dojem čerstvě oholené hlavy, která kamufluje veškeré potíže s padáním a řídnutím vlasů.

Mikropigmentace vlasů v Lagosu

Vinci Hair Clinic je jedinou klinikou v Africe, která nabízí přelomovou metodu vlasové mikropigmentace (MSP). Vlasová mikropigmentace je neinvazivní metodou, která vzdáleně připomíná tetování vlasů. Používá se k zakrytí lysých míst a vytváří dojem hustých oholených vlasů. Mikropigmentace pro dlouhé vlasy, na druhou stranu, dokáže  pomoci těm, kteří potřebují dosáhnout dojmu hustších vlasů a zároveň si nechtějí vlasy stříhat či holit.

Ayo After

Transplantační metoda FUT na klinice v Lagosu

Klienti, kteří mají zájem o transplantaci v Nigérii, mohou podstoupit  transplantaci FUT (metodu stripu). Tato precizní a výjimečně účinná metoda obnovy vlasů vyžaduje pouze drobný chirurgický zákrok a její výsledek vypadá naprosto přirozeně.

Remi Before 1

Remi Before 2

Remi After 1

Remi After 2

Plazmaterapie a mezoterapie ve Vinci Hair Clinic v Nigérii

Mnoho mužů a žen dochází na naši kliniku v Lagosu, aby podpořili růst vlasů pomocí plazmaterapie (PRP – plazma bohatá na destičky) či mezoterapie. Tyto stimulační metody jsou vhodné jak pro muže, tak ženy. Zákrok je prováděn našimi zkušenými specialisty na klinice v Lagosu.

Medikamenty a laserová terapie ve Vinci Hair Clinic Lagos

Léky proti vypadávání vlasů a Lasercap jsou neinvazivní způsoby léčby, které Vám na klinice v Lagosu můžeme doporučit. Užívat se mohou buď samostatně, nebo v kombinaci s některou z chirurgických metod, např. vlasovou transplantací.

Váš první krok k obnově vlasů ve Vinci Hair Clinic Nigérie

Ať už se potýkáte se ztrátou vlasů delší dobu, nebo jste si vypadávání vlasů všimli teprve nedávno, ve Vinci Hair Clinic Vám dokážeme pomoci. Nabízíme řešení ztráty vlasů, která individuálně upravíme podle potřeb klienta. Cesta za hustšími vlasy u nás začíná bezplatnou a nezávaznou konzultací. Během soukromé konzultace v Lagosu zhodnotí odborný specialista stav Vašich vlasů a prodiskutuje vhodná řešení. Pomůžeme Vám rozhodnout, zda je pro Vás vhodným řešením mikropigmentace, transplantace FUT, mezoterapie, medikamenty nebo laserová terapie.

Nabízíme širokou škálu řešení a metod pro obnovu vlasů. Ceny se pohybují od 18,000 NGN pro řešení prostřednictvím léků. Běžná cena za mikropigmentaci začíná na 375,000 NGN a vlasová transplantace stojí 4,000 dolarů. Nejlepším způsobem, jak se dozvědět více, je navštívit naši kliniku osobně. Během nezávazné konzultace si můžete promluvit o svých potížích s vlasovým konzultantem v příjemném a přátelském prostředí.

Domluvte si bezplatnou konzultaci ve Vinci Hair Clinic v Lagosu

Naše klinika v Lagosu se nachází nedaleko Awolowo Road. Můžete začít online konzultací zasláním fotografií na nigeria@vincihairclinic.com nebo nám zavolejte na číslo +234 01 291 0218 a domluvte si osobní konzultaci, na které se vydáte na cestu za hustšími vlasy.

Vinci Hair Clinic – Lagos
109 Awolowo Road
Ikoyi, Lagos
+234 01 291 0218
+234 01 632 2238
+234 0907 168 1615