V návaznosti na stále rostoucí poptávku se Vinci Hair Clinic rozhodla otevřít novou kliniku v nigerijském městě Abuja.

Naše klinika v Abuji se tak přidala na seznam světových center Vinci Hair Clinic. Dříve za námi museli klienti z Afriky cestovat do Evropy, USA a ještě dál. Nyní jsou klientům z Nigérie naše metody mikropigmentace vlasů, transplantace a neinvazivní řešení problémů spojených s vypadáváním vlasů na dosah ruky.

Specialisté na obnovu vlasů v Nigérii

Ve Vinci Hair Clinic poskytujeme ta nejlepší řešení potíží s androgenní a autoimunitní alopecií, řídnutím vlasů, lysinami, a jizvami na pokožce hlavy. Naše klinika v Abuji nabízí širokou škálu řešení, díky nimž dosáhnete Vašeho vysněného vzhledu a zlepšíte si své sebevědomí.

Klinika pro obnovu vlasů ve městě Abuja

Abychom Vám byli blíž, rozhodli jsme se naši novou kliniku Vinci otevřít v nigerijském hlavním městě. Nacházíme se v okrese Wasu 2, ve čtvrti, kde sídlí několik vládních budov a také nespočet mezinárodních hotelů. Klinika je tedy snadno dostupná nejen pro místní, ale i pro obyvatele dalších částí Nigérie a ostatních afrických států.  Klinika pro obnovu vlasů ve městě Abuja je příjemně zařízená a samozřejmě Vás zde čeká stejná úroveň a kvalita služeb, jakou najdete ve všech našich centrech po celém světě.

Obnova vlasů v nigerijském městě Abuja

Vinci Hair Clinic Abuja nabízí široké spektrum služeb, které jsou klientům přizpůsobeny na míru. Mezi naše možnosti léčby patří vlasová mikropigmentace (tetování vlasů), transplantace FUE a FUT, plazmaterapie, mezoterapie a léčba medikamenty. Dokážeme pomoci mužům a ženám, ať už hledají problém s řešením vlasů poprvé nebo mají za sebou nespočet neúspěšným pokusů.

Abiodun Before

Abiodun After

Experti na obnovu vlasů v Abuji

Ztráta vlasů je pro většinu lidí stresující záležitostí. Můžete se cítit bezmocní a nevíte kam se obrátit. Náš Vinci tým na klinice v Abuji dobře rozumí těmto problémům. Obnova vlasů je pro nás cesta, která začíná důkladným zhodnocením Vašich potíží a navržením vhodného řešení. Bezplatná konzultace na naší klinice je ideální příležitostí, jak získat nezbytné informace o průběhu i cenách daného zákroku.

Domluvte si bezplatnou konzultaci na naší klinice v Abuji

Udělejte první krok k hustším vlasům již dnes a domluvte si konzultaci na naší klinice. Konzultace je bezplatná, nezávazná a samozřejmě naprosto důvěrná. Domluvení schůzky nemůže být jednodušší – vyplňte online formulář nebo nám zavolejte na číslo 09069771340 či 08094440126, případně pošlete textovou zprávu jako SMS/Whatsapp na 0817 347 7987. Klinika v Abuji je otevřena od 10.00 do 18.00 hodin. Neváhejte a spojte se s námi, náš přátelský tým je ochoten Vám pomoci.

Vinci Hair Clinic – Abuja
1st Floor, S.A 2.4 CVS Plaza
Plot 145, Ademola Adetokunbo Crescent
Wuse 2, Abuja

09069771340
08094440126
SMS/Whatsapp: 0817 347 7987

After Diamond bank junction and after Ecobank, Heroes Plaza is opposite Otti Carpets.