Vinci Hair Clinic - Munich

Vinci Hair Clinic s potěšením oznamuje, že je síť našich klinik v Německu bohatší o dalšího člena. Po úspěchu naší kliniky v Berlíně představujeme naše světoznámé techniky obnovy vlasů také v Mnichově.

Mezinárodní skupina Vinci Hair Clinic již pomohla odstranit problémy spojené se ztrátou vlasů tisícům mužů i žen na celém světě. Nabízíme špičkové metody k řešení alopecie, alopecie u mužů a jizev na pokožce hlavy. Každou z těchto technik samozřejmě upravíme přesně podle vašeho přání.

Klinika pro obnovu vlasů Mnichově

Na klinice Vinci Hair v Mnichově vás čeká stejně špičkový standard, jakým jsme si vybudovali skvělou pověst na celém světě. Na naší pohodlně zařízené klinice v Mnichově na vás čeká přátelský tým profesionálů, kteří naprosto chápou, že ztráta vlasů je zdrojem obrovského stresu a nízkého sebevědomí.

Vinci Hair Clinic sídlí v centru města, takže je snadno dostupná nejen pro místní, ale také pro obyvatele všech koutů Německa. Mnichovská klinika pro obnovu vlasů se nachází pouhých 5 minut chůze od Hlavního vlakového nádraží a 2 minuty od nejbližší zastávky tramvaje. Ibis Hotel Munich City, situovaný v blízkosti kliniky, je skvělou možností ubytování pro všechny naše klienty, kteří musí do města cestovat z větší dálky.

Metody obnovy vlasů v Mnichově

Vinci Hair Clinic v Mnichově nabízí širokou škálu špičkových řešení ztráty vlasů. Každý zákrok pečlivě plánujeme a upravíme přesně podle vašich přání a představ. Mikropigmentace ve Vinci Hair Clinic se rychle stala jedním z našich nejoblíbenějších zákroků a vlasové transplantace FUT a FUE již pomohly tisícům mužů i žen ke zlepšení vzhledu a většímu sebevědomí.

Mikropigmentace v Mnichově

Mikropigmentace (MSP) je dílem Vinci Hair Clinic, které bylo vytvořeno jako alternativa k transplantacím FUT a FUE. Tento zákrok je často srovnáván s tetováním pokožky hlavy, jedná se však o poměrně složitý zákrok, který musí vždy provádět pouze školený odborník. Možná jste nabídku tetování zahlédli na jiných mnichovských klinikách nebo v salonech krásy, mějte však na paměti, že se zdaleka nejedná o stejný zákrok a výsledky se nevyrovnají kvalitě mikropigmentace Vinci Hair Clinic.

Technika MSP spočívá v aplikaci barevných pigmentů do pokožky hlavy, který následně vytvoří vzhled dorůstajících vlasů. Výsledky jsou patrné již po prvním sezení a ideálně se hodí pro klienty, kteří plánují mít po zákroku vlasy zastřižené nakrátko nebo zcela oholené. Všichni, kdo se trápí ztrátou vlasů, mají nyní díky mnichovské Vinci Hair Clinic řešení na dosah.


Konzultace vlasové obnovy v Mnichově

Pokud vás trápí řídnutí vlasů a zvažujete možnost mikropigmentace nebo vlasové transplantace, ve Vinci Hair Clinic v Mnichově vám můžeme pomoci. Přijměte naše pozvání na bezplatnou a zcela důvěrnou konzultaci. Máte skvělou příležitost dozvědět se o metodách obnovy vlasů více a vybrat pro vás tu nejvhodnější.

Přestaňte se trápit ztrátou vlasů. Domluvte si konzultaci na Vinci Hair Clinic v Mnichově na čísle (+49) 030 51066381 nebo vyplňte náš online formulář. Bude nám ctí stát se vaším partnerem na cestě k hustým vlasům a s potěšením vám pomůžeme k takovému vzhledu, jaký si přejete.

Vinci Hair Clinic Mnichov
Moosacher Straße 82a
80809 München
Německo

Tel: (+49) 030 51066381

Vinci Hair Clinic Munich - Hodnocení zákazníků
  • Velmi profesionální přístup, z výsledků své MSP mám radost
5

O Vinci Hair Clinic Munich

Vinci Hair Clinic s potěšením oznamuje, že je síť našich klinik v Německu bohatší o dalšího člena. Po úspěchu naší kliniky v Berlíně představujeme naše světoznámé techniky obnovy vlasů také v Mnichově.

HOW WE ARE WORKING AGAINST COVID-19?   Read More