Vinci Hair Clinic Berlin

Síť klinik Vinci Hair vás zve k prozkoumání našich metod obnovy vlasů na klinice v Berlíně. Jsme nadšení, že je právě Německo dalším členem naší velké rodiny evropských i světových Vinci Hair klinik. Jsme vyhlášení odborníci na obnovu vlasů a našim klientům pomáháme najít řešení spojená se ztrátou vlasů včetně alopecie, řídnutí vlasů a lysin. Pomocí našich technik také dokážeme zakrýt jizvy způsobené předchozí transplantací vlasů.

Na naší berlínské klinice pro obnovu vlasů v Berlíně se můžete stát jedním z tísíců spokojených klientů Vinci Hair, kteří se již těší z výsledků našich inovativních metod. Naše zákroky spojují nejnovější vědecké objevy a špičkové lékařské techniky, takže si můžeme být jistí, že vám dáváme maximum: bezpečnost, skvělé výsledky a pohodlí. Všechny zákroky ve Vinci jsou vždy individuálně upraveny podle vašich přání a potřeb a provádí je školený tým lékařských pracovníků.

Naše berlínská klinika sídlí přímo v samotném srdci města. Ze všech koutů země je snadno dostupná jak veřejnou dopravou, tak autem, takže je skvělým řešením pro klienty z celého Německa.  Zahraniční klienti mohou využít letecké přepravy – v Berlíně se nachází letiště Schönefeld a Tegel. Nabízíme vám také bezplatné a důvěrné konzultace, kde se dozvíte více o metodách mikropigmentace a vlasové transplantace. Samozřejmostí je odborné poradenství a pomoc s výběrem nejvhodnějších řešení na míru. Domluvte si u nás konzultaci na čísle (+49) 030 13 88 7086 nebo vyplňte náš online formulář. Berlínská klinika Vinci Hair je příjemně zařízeným místem, kde vám tým profesionálů pomůže naplánovat a vyřešit vaše potíže se ztrátou vlasů. Při provádění zákroků používáme nejnovější technologie a naši odborníci vám poskytnou tu nejlepší možnou péči. Tyto špičkové standardy a skvělé výsledky zákroků spojují všechny kliniky Vinci Hair na celém světě, takže se na nás klienti mohou vždy spolehnout.

Mikropigmentace pokožky hlavy neboli SMP se ve Vinci Hair Clinic v poslední době stala jednou z nejpopulárnějších metod obnovy vlasů. V provádění tohoto jednoduchého a zároveň náročného zákroku jsme uznávanými odborníky. Tým Vinci Hair nejprve upraví barevný pigment podle individuálních potřeb každého klienta a následně vytvoří dokonale přirozený vzhled oholených vlasů.

SMP je neinvazivní metoda, která obvykle vyžaduje pouze 2 až 3 sezení. Většina klientů tento zákrok označuje za bezbolestný a zotavení je tedy velmi krátké. Je známo, že jeden obrázek řekne víc než tisíc slov, takže vás zveme k prohlédnutí výsledků mikropigmentace v galerii, kde jsou vám k dispozici fotografie spokojených klientů Vinci Hair Clinic.


Pokud chcete vědět o možnostech řešení ztráty vlasů na klinice v Berlíně více, zavolejte nám již dnes na číslo (+49) 030 13 88 7086 nebo vyplňte náš online formulář a domluvte si u nás bezplatnou nezávaznou konzultaci. Ve Vinci Hair Clinic chápeme, že ztráta vlasů je zdrojem velkého stresu, a jsme odhodlaní vám pomoci najít to pravé řešení. Rádi se staneme vaším spolehlivým partnerem na cestě za hustými vlasy.

Vinci Hair Clinic – Berlín
Reichsstraße 1
14052 Berlín
Německo

Tel: +49 30 13887086

Vinci Hair Clinic Berlin- Hodnocení zákazníků
  • Fantastické výsledky a skvělý tým, Vinci Hair Clinic v Berlíně určitě doporučuji
5

O Vinci Hair Clinic Berlin

Síť klinik Vinci Hair vás zve k prozkoumání našich metod obnovy vlasů na klinice v Berlíně. Jsme nadšení, že je právě Německo dalším členem naší velké rodiny evropských i světových Vinci Hair klinik.