Vinci Hair Clinic Germany

Kliniky Vinci Hair s potěšením oznamují, že jsou nyní k dispozici i našim klientům v Německu. Jsme síť klinik s dlouhou tradicí v oblasti vlasové obnovy a najdete nás v mnoha zemích světa, například ve Velké Británii, USA, Saudské Arábii a Evropě. Během působení v oboru se naše pověst díky excelentním výsledků značně rozšířila a jsme hrdí, že vám můžeme nabídnout ta nejlepší a nejmodernější řešení ztráty vlasů. Provádíme zákroky s naprosto přirozenými výsledky, které zakryjí příznaky řídnutí vlasů, alopecie, jizvy a další obtíže spojené se ztrátou vlasů.

Naše německá Vinci Hair klinika sídlí přímo v hlavním městě. Berlín je snadno dostupný veřejnou dopravou i autem ze všech koutů země. Klinika se nachází v blízkosti obou berlínských letišť –  Schönefeld a Tegel, návštěva tedy není problém ani pokud k nám cestujete ze zahraničí. V minulosti jsme již pomohli mnoha klientům z Německa na našich dalších klinikách v jiných zemích. Nyní jsme vám blíže a naše prestižní zákroky pro obnovu vlasů můžete podstoupit bez nutnosti cestování daleko od vašeho domova.

Přijměte pozvání k bezplatné konzultaci obnovy vlasů na jedné z našich příjemně zařízených Vinci Hair klinik v Německu. Nabízíme vám řešení obnovy vlasů pomocí našich inovativních technik, které upravíme přesně podle vašich potřeb tak, abyste se mohli těšit z přirozeného výsledku.

Stejně jako všechny naše kliniky je i naše německá Vinci Hair Clinic zařízená podle nejvyšších standardů a k dispozici je vám tým odborníků. Každá cesta k hustým vlasům u nás začíná nezávaznou konzultací. Nejprve zhodnotíme aktuální stav vašich vlasů a možný budoucí vývoj. Na základě těchto údajů můžeme sestavit nejvhodnější plán řešení vašich potíží. Zeptáme se vás, co od obnovy vlasů očekáváte vy, abychom vám mohli navrhnout zákrok, který bude nejlépe odpovídat vašim přáním.

Vinci Hair zákroky pro obnovu vlasů

Ve Vinci Hair chápeme, že ztráta vlasů trápí mnoho mužů i žen na celém světě. Naším cílem je těmto lidem pomoci vrátit ztracené sebevědomí prostřednictvím metod, jakými jsou například mikropigmentace (SMP) a vlasové transplantace (FUT) nebo (FUE).

Mikropigmentace vlasové pokožky

SMP/MSP je jednou z našich nejoblíbenějších metod a jako taková si již vysloužila mnoho pozornosti. Jedná se o neinvazivní zákrok prováděný obvykle během dvou nebo tří sezení. Výsledkem je vzhled dorůstajících vlasů ostříhaných nakrátko.

Scott Before

Scott After

Transplantace vlasů

Vinci Hair je v oblasti FUT a FUE transplantací zkušeným odborníkem. FUT transplantace spočívá v odejmutí pruhu vlasů z dárcovské oblasti, který je následně umístěn na místo postižené ztrátou vlasů. Při FUE se na pokožku hlavy umístí odebrané jednotlivé vlasové štěpy.

Prohlédněte si naši galerii fotografií před a po zákroku a udělejte si představu o tom, co můžeme udělat právě pro vás. Přečtěte si také hodnocení mnoha našich spokojených klientů, kteří již SMP podstoupili.

Vydejte se na cestu za hustšími vlasy a kontaktuje Vinci Hair Clinic v Německu už dnes. Setkání s našimi odborníky na vlasovou obnovu si můžete domluvit na čísle (+49) 030 13 88 7086 nebo vyplněním online formuláře. Těšíme se na vás a rádi se staneme vaším partnerem na cestě za hustými vlasy a vyšším sebevědomím.

Mezi naše kliniky v Německu patří:

HOW WE ARE WORKING AGAINST COVID-19?   Read More