Vinci Hair Clinic Beirut, LebanonNašim klientům nabízíme celou škálu kvalitních služeb a zákroků, včetně naší průlomové metody vlasové mikropigmentace SMP.

Ve Vinci Hair Clinic dokážeme zkombinovat nejnovější postupy a vědecké pokroky tak, abychom klientům dokázali poskytnout ty nejlepší výsledky. Ve všech našich mezinárodních klinikách se můžete setkat s odborníky, pro které je obnova vlasů doslova vášní.

Jednou z našich nejpopulárnějších metod je vlasová mikropigmentace. Tato speciální technika je vhodná pro muže i ženy. Pomocí mikropigmentace dokážeme ošetřit místa postižená alopecií, řídnutí vlasů, chronické vypadávání vlasů, přičemž výsledky jsou patrné již při prvním sezení. Pokud se chcete dozvědět více o SMP, navštivte našit kliniku v Bejrútu a domluvte si bezplatnou konzultaci, při které zhodnotíme stav Vašich vlasů a nabídneme vhodné řešení.

Co znamená SMP?
Mikropigmentace pokožky hlavy, nazývaná také SMP, MSP či laicky „tetování vlasů“ je neinvazivní zákrok, jehož výsledkem je vzhled čerstvě oholených nebo velmi krátkých vlasů. Odborný Vinci specialista během zákroku aplikuje do pokožky zdravotní pigment pomocí mikrojehel tak, aby docílil dokonalé repliky vlasu a přirozeného výsledku. Na rozdíl od tradičního tetování, kdy se používají širší jehly a barva se zanáší hlouběji do kůže, je SMP bezbolestná a většina klientů při zákroku registruje pouze jemné brnění. Zotavení po zákroku SMP je velmi krátké a účinek je dlouhotrvající.
Pro koho je SMP vhodná?
Klienti, kteří se potýkají s různými příčinami vypadávání vlasů úspěšně podstupují  mikropigmentaci vlasů, která napodobuje vzhled hustých krátce střižených vlasů. Tato metoda je primárně určena k zakrytí lysých míst způsobených androgenní alopecií, nicméně její využití je mnohem širší. Díky mikropigmentaci se dají ošetřit autoimunitní alopecie a zcela skrýt jizvy z předchozích vlasových transplantací. Klientky, které mají delší vlasy tuto metodu zase používají k zakrytí míst poškozených nevhodnou úpravou vlasů (prodlužování, příčesky apod.)

Proč si vybrat kliniku Vinci?

Ve Vinci Hair Clinic přistupujeme k našim zákrokům vždy individuálně a můžeme bez obav tvrdit, že  vlasová mikropigmentace Vinci je nejlepší dostupná na trhu. Často se setkáváme s klienty, kteří k nám přichází z různých salonů krásy či tetovacích salonů s otřesnými výsledky mikropigmentace. Ve Vinci Hair Clinic bereme obnovu vlasů velmi vážně a vždy pacientům zdůrazňujeme, že se jedná o lékařský zákrok, který by nikdy neměl být brán na lehkou váhu, případně jako pouhý prostředek k vydělání/ušetření peněz. Naše specializované kliniky trvale udržují vysoký standard služeb a disponují špičkovým vybavením. Naši MSP specialisté jsou odborně vyškolení profesionálové, jejichž výsledky jsou kombinací lékařského i estetického umění. U Vinci Hair Clinic máte jistotu, že pracujete s profesionály. Veškeré metody přizpůsobíme individuálně přání klienta.

Další kroky

Pokud si chcete domluvit schůzku s jedním z našich vlasových expertů v Bejrútu, zavolejte na  číslo (+961)  03 112341. Případně vyplňte náš kontaktní formulář. Členové našeho odborného týmu zodpoví všechny Vaše dotazy. Můžete změnit svůj vzhled a život k lepšímu.

Vydejte se na cestu za hustšími vlasy již dnes a zavolejte nám na: (+961)  03 112341.

Antelias-Naccahe Old Street,
Advanced Eye Care Building,
Under Naccache Bridge (5.54 mi)
Beirut, Lebanon
(+961) 03 112341