Vinci Hair Clinic LebanonVinci Hair Clinic Vás zve do svého nového vlasového centra v Libanonu. Vinci je celosvětově známou sítí klinik, které poskytují špičková řešení obnovy vlasů. Vinci Hair Clinic byla mnohokrát zmíněna ve světových médiích, mimo jiné v magazínu Men’s Health, a na televizních kanálech BBC a ITV.

Dlouhá léta museli klienti žijící a pracující v Libanonu cestovat do našich ostatních klinik Vinci, aby podstoupili vlasovou mikropigmentaci nebo transplantace FUE a FUT. Nyní můžeme díky naší klinice nacházející se v ulici Damascus Street v hlavním městě Bejrútu nabídnout naše služby obyvatelům Libanonu. Nacházíme se nedaleko mezinárodního letiště Rafic Hariri International Airport, a poblíž naleznete mnoho hotelů. Návštěva Vinci Hair Clinic v Bejrútu je tak bezproblémová nejen pro obyvatele, ale i návštěvníky Libanonu.

Vinci Hair Clinic v Libanonu nabízí stejně kvalitní služby jako naše ostatní mezinárodní kliniky. Jsme vybaveni nejnovější technologií a pracují u nás skuteční odborníci. Sestavíme Vám osobní léčebný plán na míru a poradíme v případě chronického vypadávání vlasů, jizev po prodělaných transplantacích, alopecií, řídnutí vlasů či ustupující vlasové linie. Pokud si chcete domluvit konzultaci nebo zákrok na klinice, volejte na číslo (+961)  03 112341 nebo vyplňte náš online kontaktní formulář.

Vinci Hair Clinic má v oblasti obnovy vlasů jedinečnou pověst, za kterou vděčí zejména svým inovativním metodám. Mezi naše metody patří stále populárnější mikropigmentace vlasů a vlasové transplantace FUE a FUT. Všechny naše zákroky byly vyvinuty tak, aby výsledky byly za každých okolností přirozené a vyhovovaly individuálním potřebám a přání klienta.

Vlasová mikropigmentace Vinci (často mylně označována jako tetování vlasů) již pomohla zlepšit vzhled a sebevědomí tisícovkám našich klientů. Mikropigmentace je neinvazivní zákrok, u kterého můžete výsledky vidět již po prvním sezení. Zákrok ve Vinci provádí pouze naši vysoce školení odborníci, kteří během aplikace používají speciální mikrojehly, které za pomoci zdravotního pigmentu dokážou nasimulovat vzhled čerstvě oholených hustých vlasů.  Díky mikropigmentaci navíc dokážeme ošetřit alopecii a efektivně zamaskovat jizvy po nepovedených vlasových transplantacích, které klienti prodělali na jiných klinikách. V naší galerii si můžete prohlédnout fotografie před a po zákroku a sami posoudit, jak přirozeně MSP vypadá.

Náš zkušený tým Vinci Hair Clinic v Libanonu je připraven zodpovědět Vaše dotazy a poskytnout Vám odborné poradenství ohledně různých možností řešení Vašich problémů s vlasy. Pokud se chcete dozvědět více o MSP a dalších metodách obnovy vlasů na naší klinice, neváhejte nás kontaktovat. Všem klientům nabízíme možnost bezplatné a nezávazné konzultace. Během konzultace zhodnotíme stav Vašich vlasů a najdeme nejvhodnější řešení. Neváhejte a kontaktujte naši kliniku v Libanonu na telefonním čísle (+961)  03 112341 nebo vyplňte náš jednoduchý online formulář.

Naše kliniky v Libanonu: