Hair Clinic in Ireland

Klinika Vinci Hair v Dublinu je ideálně situovaná v samotném srdci irského hlavního města. Díky možnosti snadné dopravy z Shannonu, Corku a Belfastu je skvěle dostupná zejéna pro klienty žijící v Irsku a Severním Irsku. Pokud vám tato lokalita nevyhovuje, naše další kliniky najdete ve městech Cork a Belfast.

Centrum Vinci Hair Clinic v Dublinu poskytuje klientům odborné poradenství a širokou škálu zákroků pro obnovu vlasů včetně vlasových transplantací FUT (Strip), FUE, Vinci Max™, transplantace obočí a v neposlední řadě také oblíbenou mikropigmentaci SMP.

Během bezplatné konzultace na naší klinice v Dublinu komplexně zhodnotíme aktuální stav vašich potíží pomocí digitálního přístroje Proscope, který dokáže analyzovat nejen současnou situaci, ale také odhadnout budoucí vývoj ztráty vlasů. Na základě výsledků a zvážení faktoru dědičnosti s vámi náš odborník probere možnosti řešení, které vždy upraví podle vašich individuálních potřeb a přání.

Domluvte si konzultaci na klinice v Dublinu ještě dnes na čísle 1 6869421 nebo se s námi spojte formou online konzultace.

Vinci Hair Clinic vám nabízí mnohem více než jakákoliv jiná klinika. Pro občany Severního Irska je dostupná možnost splátek*.

Vinci Hair Clinic – Dublin
9 Pembroke Street Upper
Dublin 2
D02 KR83
01 6869421