Klinika Vinci Hair sídlí přímo v centru francouzského hlavního města. Klientům zde nabízíme naše nejmodernější techniky obnovy vlasů včetně revoluční mikropigmentace. Již během jednoho SMP sezení dosáhnete vzhledu oholených nebo velmi krátkých vlasů.

Co je SMP mikropigmentace?

Jedná se o zcela převratnou metodu Vinci Hair Clinic v Paříži, která řeší příznaky spojené s alopecií a řídnutím vlasů. SMP se hodí pro muže i ženy a spočívá v injekční aplikaci speciálního barviva lékařské kvality do epidermu, takže výsledek působí jako dorůstající či oholené vlasy.

Efekt tohoto zákroku je patrný okamžitě po aplikaci. Jedinou podmínkou je, aby klient po mikropigmentaci nosil vlasy zastřižené nakrátko.

Hair clinic in Paris

Bezplatnou konzultaci obnovy vlasů si můžete domluvit již dnes na čísle +33 (0) 640 784 230 nebo vyplněním našeho online formuláře. Samozřejmě je možné navštívit přímo naši kliniku na adrese Place de la République-Dominicaine 6, kterou najdete velmi snadno.

Naši odborníci vám na míru vytvoří plán obnovy vlasů tak, aby výsledek splnil vaše představy a očekávání. Mikropigmentace je neinvazivní revoluční metoda, která pomáhá odstranit příznaky způsobené řídnutím vlasů. Náš tým tvoří odborníci na techniku mikropigmentace, na klinice v Paříži vám však můžeme nabídnout i tradičnější metody obnovy vlasů.

Neváhejte kontaktovat Vinci Hair Clinic v Paříži a dopřejte si takový vzhled, po jakém toužíte.

Vinci Hair Clinic – Paris
46, Boulevard Exelmans
75016 Paris

Tel: +33 (0) 640 784 230