Vinci Hair Clinic Prague

Klinika Vinci Vás zve do svého poradenského vlasového centra v Praze. Nechte si poradit od našeho zkušeného týmu ohledně problematiky vypadávání vlasů a vlasové mikropigmentace (tetování vlasů).

Vinci Hair Clinic Praha

Vinci Hair Clinic - Prague

Vinci Hair Clinic s radostí oznamuje přidání další pobočky na seznam našich mezinárodních vlasových poradenských center – Praha, Česká Republika. Naše pražská klinika si udržuje stejné standardy kvality, díky nimž si společnost Vinci vysloužila pověst mezinárodního lídra a inovátora ve vlasovém průmyslu. Díky Vinci Hair Clinic v Praze jsou naše léčebné postupy ještě dostupnější.

Klinika pro obnovu vlasů, Praha

Naše vlasová klinika, nacházející se v hlavním městě České republiky, je vhodnou volbou nejen pro místní obyvatele, ale také pro klienty cestující do Prahy z různých koutů Evropy i ze zámoří. Klinika se nachází cca 30 minut jízdy od mezinárodního letiště Václava Havla a 10 minut od hlavního vlakového nádraží. Stanice metra a parkoviště jsou nedaleko.

Vinci Hair Clinic se nachází v atraktivní části Staroměstského náměstí. Klinika v bezprostřední blízkosti nejznámějších pražských památek je tak skvělou volbou pro ty, kteří chtějí spojit svoji léčbu s turistikou. Potřebujete-li poradit s naplánováním cesty do Vinci Hair Clinic, neváhejte kontaktovat náš ochotný tým pro více informací.

Mikropigmentace vlasů v Praze

Specializujeme se na léčbu ztráty vlasů jak u mužů, tak i u žen. Mikropigmentace dokáže pomoci v případě řídnutí a vypadávání vlasů, všech druhů alopecie a zakrytí jizev způsobených staršími typy vlasových transplantací. Ve Vinci dobře víme, jak frustrující může ztráta vlasů být, a proto se vždy snažíme najít to nejlepší možné řešení. Experti z pražské kliniky Vám ochotně podají informace nejen ohledně naší průkopnické metody mikropigmentace (tetování vlasů), ale i dalších dostupných možností. Náš lékařsky a esteticky školený tým Vám pomůže vybrat vhodný typ léčby, díky které dosáhnete očekávaných a především přirozených výsledků.


Konzultace v Praze zdarma

Ve Vinci Hair Clinic si zakládáme na osobním přístupu, který začíná důvěrnou konzultací. Nezávazná konzultace na naší klinice v Praze je zdarma a zahrnuje odborné zhodnocení stavu. Na základě diagnózy Vám vlasový poradce určí plán a pomůže dosáhnout Vašich představ a cílů. Ať již jste si všimli vypadávání vlasů teprve nedávno nebo se s touto problematikou potýkáte delší dobu, naši experti pro Vás najdou vždy správné řešení.

Domluvte si konzultaci ve Vinci Hair Clinic Praha

Sjednání schůzky ve Vinci Hair Clinic v Praze je rychlé a snadné. Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Můžete nás také kontaktovat na tel. čísle (+420) 606 895 662. Konzultace ve Vinci Hair Clinic v Praze je bezplatná a zcela důvěrná – využijte této příležitosti a skoncujte se  ztrátou vlasů jednou provždy!

Vinci Hair Clinic – Praha
Golden Melon House
Michalská 432/12
Praha 1, 110 00
Česká Republika
(+420) 606 895 662

HOW WE ARE WORKING AGAINST COVID-19?   Read More