Vinci Hair Clinic má zázemí v São Paulu, které je nejen finančním centrem Brazílie, ale celé Jižní Ameriky. São Paulo je hlavním městem stejnojmenného státu a také nejlidnatějším městem Jižní Ameriky. Letiště Guarulhos a Campinas se nachází v blízkostí kliniky, cestování do São Paula je tedy snadné i pro klienty z ostatních brazilských měst, například Rio De Janeiro, Salvador, Brasilía, Fortaleza a Belo Horizonte.

Sao Paulo - BrazilVinci Hair Clinic v São Paulu se nachází v developerské čtvrti Alphaville v lékařské středisku Medic Life Centre, které je unikátní budovou samo o sobě. Jedná se o 19 pater s vlastní přistávací plochou pro helikoptéru, denní nemocnicí, posilovnou, lékárnou a dalšími zařízeními. Ve Vinci Hair Clinic v São Paulu se nachází laboratoř s digitálními mikroskopy pro disekci štěpů, soukromý operační sál, vybavení pro mikropigmentaci a spousta další technologie.

Vinci Hair Clinic v Brazílii nabízí vlasové transplantace FUT (metoda stripu), FUE (extrakce folikulárních jednotek) a proslulou transplantaci Vinci Max pro pokročilá stádia ztráty vlasů. Výsledky našich transplantací jsou naprosto přirozené a trvalé. Prohlédněte si galerii s fotografiemi našich pacientů a podívejte se, jak zákroky změnily nejen jejich vzhled, ale i sebevědomí.

Vlasová mikropigmentace (SMP) je skvělým neinvazivním řešením, dokáže napodobit vzhled hustých krátce střižených vlasů. Dokonce i pacienti s velmi rozsáhlým stádiem ztráty vlasů mohou očekávat skvělý a okamžitý výsledek. Na tuto metodu se specializují také naše kliniky v Brazílii.

Zavolejte nám ještě dnes na tel. číslo (11) 2970 4700 nebo vyplňte online formulář a domluvte si u nás konzultaci. Naše konzultace jsou bezplatné a nezávazné.

Vinci Hair Clinic – São Paulo – Alphaville
Edifício Medic Life
Avenida Copacabana, n 112 , sala 502
Empresarial 18 do Forte
Alphaville, Barueri
São Paulo
CEP 06472-001

Vinci Hair Clinic – São Paulo – Brooklin
Edificio Capital Corporate Office
Avenida Doutor Chucri Zaidan 1550
Conjunto 1108
Brooklin
São Paulo
CEP 04711-130

Tel: (11) 2970 4700
WhatsApp: (11) 97130 2757