Vinci Hair Clinic Rio de Janeiro

Díky našemu dlouholetému a úspěšnému působení v jihovýchodní Brazílii jsme se rozhodli rozšířit služby na obnovu vlasů i do Rio de Janeira. Nyní s k nám mohou snadno dostat i klienti z regionu Baixada Fluminense, Niterói, Costa Verde, Costa do Sol, Caminhos da Mata, Serra Verde nebo Caminhos coloniais.

Vinci Hair Clinic Rio de Janeiro nabízí vlasovou mikropigmentaci (SMP), transplantační metody FUE, FUT , Vinci Max a konzervativní metody léčby.

Jsme jedinou lékařskou klinikou v Brazílii, která provádí mikropigmentaci (SMP) a dosahuje špičkových výsledků.

Scalp MicroPigmentation Rio de Janiero

SMP je hojně vyhledávaným řešením pro pacienty trpící alopeciemi. Díky vynikajícím výsledkům námi prováděných vlasových transplantací nás zná mnoho místních klientů, kteří v minulosti museli cestovat za našimi službami na některou z jiných klinik. Nyní mohou mikropigmentaci a transplantaci vlasů podstoupit přímo v Rio de Janeiru.

Jsme jedna z mála klinik, která provádí vlasovou transplantaci FUE. Tato metoda zanechává jen nepatrné jizvičky, nikoliv tolik obávanou horizontální jizvu. FUE je vhodná pro pacienty, kteří vyžadují velmi rychlou rekonvalescenci. Vinci Hair Clinic přináší tuto metodu do Rio de Janeira.

Kromě FUE v Riu provádíme i transplantaci FUT, která je vhodná k zakrytí rozsáhlejších oblastí ztráty vlasů.

Transplantace Vinci Max je dalším transplantačním zákrokem, který nabízíme na klinice v Riu. Tato metoda dokáže pacientovi zajistit maximální možný počet vlasových štěpů, obvykle se doporučuje pro velmi pokročilá stádia ztráty vlasů.

V Rio de Janeiro nabízíme i další řešení pro obnovu vlasů, např. mezoterapii a ostatní konzervativní způsoby léčby.

Zavolejte nám na číslo (21) 99493 7521 a domluvte si konzultaci ve Vinci Hair Clinic v Rio de Janeiru. Zodpovíme Vaše otázky ohledně všech našich procedur, které jsme v Evropě vyvinuli. Můžete také vyplnit náš konzultační online formulář.

Vinci Hair Clinic – Rio de Janeiro
Edifício CEO Bloco 2
Av. João Cabral de Melo Neto, 850 sala 207
Barra da Tijuca – Rio de Janeiro
Brazil 22775-055

Tel: (21) 99493 7521