Kliniky Vinci v Brazílii byly vůbec prvními klinikami na obnovu vlasů založenými v této zemi. Přenesli jsme tak špičkové metody a standardy ze severní Evropy do Jižní Ameriky.

Zákroky neprovádíme v běžných nemocnicích, ale v našem vlastním chirurgickém centru v São Paulu, které je specificky vybaveno pro potřeby chirurgických zákroků pro obnovu vlasů. Díky prostředí se špičkovou výbavou a našemu vlastnímu zkušenému lékařskému týmu odborníků můžeme klientům zajistit maximální pohodlí a vynikající výsledky, jejichž úroveň je stejná jako v ostatních mezinárodních klinikách Vinci.

Kromě standardní transplantace FUT nabízíme i novější metodu FUE. Tato minimálně invazivní metoda, která zanechává jen nepatrné jizvičky si získala celosvětovou pozornost, když ji v Londýně podstoupil fotbalista Wayne Rooney.

Dan Before 2

Dan After

Vinci Hair Clinic se zároveň stala světovou jedničkou ve vlasové mikropigmentaci (laicky „tetování vlasů“). Všechny naše zákroky můžete nejprve zkonzultovat s naším odborným poradcem, který Vám sestaví individuální plán a poskytne veškeré potřebné informace.

Naše kliniky na obnovu vlasů také nabízejí řadu medicínských řešení a léků proti vypadávání vlasů, které se mohou užívat samostatně nebo v kombinaci s chirurgickým zákrokem

Na klinikách v Brazílii můžete podstoupit následující transplantační zákroky:

what-a-hair-transplant-can-do-for-you

Většina metod je vhodná jak pro muže, tak ženy. Chcete-li si domluvit konzultaci na jedné z našich brazilských klinik, zavolejte nám na číslo (11) 2970 4700 nebo jednoduše vyplňte náš online formulář. Návštěva některé z našich klinik může navždy vyřešit Vaše problémy způsobené ztrátou vlasů.

Naše kliniky v Brazílii: