Micro Scalp Pigmentation Clinic in Sydney - Our Location

Náš mezinárodní úspěch z nás dělá největší a nejzkušenější mikropigmentační kliniku v Austrálii. Každý rok poskytujeme desetitisíce vysoce kvalitních zákroků, pomáháme mužům i ženám po celém světě vyřešit jejich problémy s vlasy.

Micro Scalp Pigmentation Clinic in SydneyZmínili se o nás v časopise Men’s Health a objevili jsme se také v televizi BBC a ITV, kam si nás pozvali jako přední odborníky, kteří dobře rozumí své práci a pravidelně poskytují kvalitní a přirozeně vypadající výsledky. Jsme rádi, že nyní můžeme naši léčbu dopřát i našim klientům v Austrálii.

Mikropigmentační klinika v Sydney nabízí pomoc v boji s mužskou androgenní alopecií, řidnutím vlasů u žen a také pacientům trpícím autoimunitní alopecií nebo těm, kteří chtějí zakrýt staré a nevzhledné jizvy po transplantaci vlasů.

Doufáme, že naše zkušenosti a pověst Vás přesvědčí o kvalitě našich výsledků. Pokud Vás trápí padání a řídnutí vlasů, neváhejte a domluvte si u nás bezplatnou a nezávaznou konzultaci.

Naše klinika v Sydney se nachází v centru Star Cosmetic Medicine, kde sídlí ti nejlepší australští kosmetičtí chirurgové. Pokud je to pro Vás pohodlnější, můžete začít tím, že vyplníte náš online konzultační formulář, na základě kterého Vás budeme kontaktovat a poskytneme Vám další informace o možnostech a cenách. Případně můžete zavolat přímo našemu zkušenému týmu na tel. číslo 1300 399 457.

Co je vlasová mikropigmentace, tetování vlasů?

SMP je revoluční metodou, kterou jsme vynalezli ve Vinci Hair Clinic k léčbě androgenní alopecie a řídnoucích vlasů. Mikropigmentace vlasů je vhodná pro muže i ženy. Během speciální procedury se vpravuje zdravotní pigment do vrchní vrstvy pokožky tzv. epidermu, aby se napodobil vzhled vlasových folikulů. Tato procedura vykazuje skvělé výsledky již po prvním sezení. Jediným omezením je udržování velmi krátkého sestřihu. MSP nabízíme v celé řadě našich klinik po celém světě.

Micro Scalp Pigmentation Clinic in Sydney

Co je transplantace vlasů?

Transplantace vlasů Vinci je efektivní a relativně jednoduchý zákrok obnovy vlasů, při kterém je buď odejmut pruh kůže z vlasy, nebo odebrány jednotlivé vlasové folikuly z dárcovské oblasti. Ty se poté rozdělí na jednotlivé štěpy a umístí se na postižené místo. Jakmile jsou štěpy implantovány do postižené oblasti, začnou růst přirozeným způsobem. Vinci transplantace FUT či FUE je nejrychlejší metodou k zakrytí velkých oblastí ztráty vlasů během jediné operace, která trvá přibližně 4-6 hodin.

Klinika Vinci v Sydney je připravena zodpovědět veškeré Vaše dotazy týkající se ztráty vlasů

Pokud si s námi chcete domluvit konzultaci ještě dnes, stačí pouze vyplnit náš online formulář, na základě kterého Vás budeme kontaktovat a poskytneme podrobnější informace o Vašich možnostech a ceně zákroku.

Můžete také zavolat našemu zkušenému týmu přímo na tel. číslo: 1300 399 457.

Pro rezidenty Austrálie nabízíme i možnost splátek.*

Vinci Hair Clinic Sydney
1 Union Street,
Pyrmont, Sydney
NSW 2009
1300 399 457

* Splátkový program podléhá schvalovacímu procesu

Vinci Hair Clinic Sydney - Hodnocení zákazníků
  • Podstoupil jsem mikropigmentaci na klinice v Sydney a z výsledku jsem nadšený!
5

O Vinci Hair Clinic Sydney

Mikropigmentační klinika v Sydney nabízí pomoc v boji s mužskou androgenní alopecií, řidnutím vlasů u žen a také pacientům trpícím autoimunitní alopecií nebo těm, kteří chtějí zakrýt staré a nevzhledné jizvy po transplantaci vlasů.