Vinci Hair Clinic Melbourne
Vinci Hair Clinic Melbourne

Náš trvalý úspěch činí z Vinci Hair Clinic nejrychleji se rozvíjející a nejzkušenější mikropigmentační kliniku v Austrálii. Na našich australských klinikách jsme již provedli tisíce vysoce kvalitních zákroků, které pomohly jak mužům, tak ženám zbavit se jejich problémů s vlasy. V návaznosti na úspěch naší kliniky v Sydney teď s potěšením nabízíme mikropigmentaci v Melbourne a přinášíme tak prvotřídní léčbu do tohoto slavného australského města.

Naše zákroky a metody pro obnovu vlasů se již objevily v mnoha světových médiích, například na BBC TV, ITV a v časopise Men’s Health. Naše výjimečná celosvětová pověst je založená na skvělých výsledcích, které působí naprosto přirozeně a plní veškerá očekávání našich klientů.

Vinci Hair Clinic v Melbourne nabízí pomoc s vypadáváním a řídnutím vlasů pomocí metody MSP – mikropigmentace, která je také vhodná pro pacienty trpící autoimunitní alopecií a dokáže zakrýt i staré a nevzhledné jizvy po transplantaci vlasů.

Doufáme, že naše zkušenosti a pověst Vás přesvědčí, abyste si domluvili konzultaci na naší mikropigmentační klinice v Melbourne a rozhodnete se pro podstoupení zákroku právě u nás. Pokud Vás trápí padání a řídnutí vlasů, neváhejte a domluvte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci ještě dnes.

Co je vlasová mikropigmentace, tetování vlasů?

SMP je revoluční metodou, kterou jsme vynalezli ve Vinci Hair Clinic k léčbě androgenní alopecie a řídnoucích vlasů. Mikropigmentace vlasů je vhodná pro muže i ženy. Během speciální procedury se vpravuje zdravotní pigment do vrchní vrstvy pokožky tzv. epidermu, aby se napodobil vzhled vlasových folikulů. Tato procedura vykazuje skvělé výsledky již po prvním sezení. Jediným omezením je udržování velmi krátkého sestřihu. MSP nabízíme v celé řadě našich klinik po celém světě.

Micro Scalp Pigmentation Clinic in Melbourne - Before And After

Co je transplantace vlasů?

Transplantace vlasů Vinci je efektivní a relativně jednoduchý zákrok obnovy vlasů, při kterém je buď odejmut pruh kůže z vlasy, nebo odebrány jednotlivé vlasové folikuly z dárcovské oblasti. Ty se poté rozdělí na jednotlivé štěpy a umístí se na postižené místo. Jakmile jsou štěpy implantovány do postižené oblasti, začnou růst přirozeným způsobem. Vinci transplantace FUT je nejrychlejší metodou k zakrytí velkých oblastí ztráty vlasů během jediné operace, která trvá přibližně 4-6 hodin.

Sídlíme nedaleko centra Melbourne v institutu Newin Hair Transplant, který je vlastněn špičkovým chirurgem Dr. Rhettem Bosnichem. Klinika je v blízkosti centra a dopravního spojení, takže je velmi jednoduché se k nám dostat.

Vinci Hair Clinic Melbourne
Vinci Hair Clinic Melbourne


Pokud je to pro Vás pohodlnější, můžete začít tím, že vyplníte náš online konzultační formulář, na základě kterého Vás budeme kontaktovat a poskytneme Vám další informace o možnostech a cenách. Případně můžete zavolat přímo našemu zkušenému týmu na tel. číslo 1300 399 457.

Pro rezidenty Austrálie nabízíme i možnost splátek.*

Vinci Hair Clinic Melbourne
Suite 701, Level 7
St Kilda Towers
1 Queens Road
Melbourne
Victoria, 3004
Tel: 1300 399 457 Ext. 2

* Splátkový program podléhá schvalovacímu procesu

Vinci Hair Clinic Melbourne - Hodnocení zákazníků
  • Tým ve Vinci Hair Clinic v Melbourne byl velmi příjemný a profesionální, jsem nadšený z mých nových vlasů.
5

O Vinci Hair Clinic Melbourne

Vinci Hair Clinic v Melbourne nabízí pomoc s vypadáváním a řídnutím vlasů pomocí metody MSP – mikropigmentace, která je také vhodná pro pacienty trpící autoimunitní alopecií a dokáže zakrýt i staré a nevzhledné jizvy po transplantaci vlasů.