Australian Hair clinics - Offering Micro Scalp Pigmentation in Melbourne, Perth & SydneyNáš mezinárodní úspěch z nás činí největší a nejzkušenější lékařskou společnost v oboru mikropigmentace na světě a dnes již máme na australském kontinentu otevřené tři vlasové kliniky. Každý rok provádíme tisíce vysoce kvalitních zákroků po celém světě a pomáháme mužům i ženám vyřešit jejich problémy s vlasy.

Zmiňují se o nás v časopise Men’s Health a objevili jsme se také v televizi BBC a ITV, kam si nás pozvali jako přední odborníky, kteří dobře rozumí své práci a pravidelně poskytují kvalitní a přirozeně vypadající výsledky. Jsme rádi, že nyní můžeme naši léčbu dopřát i klientům v Austrálii.

Vlasové kliniky Vinci v Austrálii nabízejí pomoc v boji s mužskou androgenní alopecií, řidnutím vlasů u žen a také pacientům trpícím autoimunitními alopeciemi nebo těm, kteří chtějí zakrýt staré a nevzhledné jizvy po transplantaci vlasů.

WJaké způsoby léčby naše vlasové kliniky v Austrálii nabízejí?

Na našich klinikách v Austrálii nabízíme především proceduru SMP:

Australian Hair clinics - Micro Scalp PigmentationDoufáme, že naše zkušenosti a pověst Vás přesvědčí, abyste si domluvili konzultaci na jedné z našich klinik a rozhodnete se pro podstoupení zákroku právě u nás. Pokud Vás trápí padání a řídnutí vlasů, neváhejte a domluvte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci ještě dnes.

Naše klinika v Sydney se nachází v centru Star Cosmetic Medicine, kde sídlí ti nejlepší australští kosmetičtí chirurgové. Máme také kliniku v Melbourne, která se nachází v institutu Newin Hair Transplant Institute a mikropigmentační kliniku v Perthu. Nyní je tak mnohem jednodušší nás navštívit a najít řešení pro Vaše problémy s vypadáváním vlasů. Pokud je to pro Vás pohodlnější, můžete začít tím, že vyplníte náš online konzultační formulář, na základě kterého Vás budeme kontaktovat a poskytneme Vám další informace o možnostech a cenách. Případně můžete zavolat přímo našemu zkušenému týmu na tel. číslo 1300 399 457.

Naše kliniky v Austrálii: