Vinci Hair Clinic má transplantační kliniky po celém světě, díky tomu nabízíme pestrý výběr léčebných možností. Od Ameriky, přes Evropu, Střední východ až po Australasii – všude tam naleznete příslušnou kliniku, na které Vám poradíme ohledně transplantace vlasů, vlasové mikropigmentace a ostatních konzervativních způsobů léčby. Prohlédněte si seznam našich klinik a vyberte tu, která je Vám nejblíže.

Evropa

Vinci Hair Clinic má pobočky po celé Evropské Unii. Vyberte si příslušnou kliniku, kde Vám poradíme ohledně problematiky vypadávání vlasů.

Síť klinik Vinci Hair ve Velké Británii umožňuje klientům změnit život, ať už prostřednictvím transplantace vlasů, mikropigmentace či konzervativní léčby vypadávání vlasů. Naše zdravotní vlasové centrum v Harley Street v Londýně je hlavním sídlem našich specialistů, kde se vzděláváme, vyvíjíme a vytváříme nejmodernější metody transplantace vlasů.

Jsme hrdí na to, že jsme dokázali naši lékařskou odbornost rozšířit i do mnoha poboček v Evropě. Naše kliniky po celém evropském kontinentu nabízí klientům možnost obnovy vlasů pomocí transplantace, vlasové mikropigmentace i dalších alternativních způsobů léčby.

Asie a Blízký východ

Naše odborné centrum na Blízkém východě - Vinci Hair Clinic Dubaj poskytuje nejlepší dostupné metody transplantace vlasů spolu s dalšími způsoby léčby ztráty vlasů.

Australasie

Naše kliniky v Austrálii byly otevřeny v roce 2013. Melbourne a Sydney poskytují nejnovější technikySMP - vlasové mikropigmentace.

Severní Amerika

Naše neustále se rozvíjející síť klinik se rozšířila až do USA. Momentálně zde máme 5 klinik, ze kterých díky skvěle odvedené mikropigmentaci odcházejí desítky tisíc spokojených klientů.

Jižní Amerika

Naše pobočky v Brazílii otevírají klientům v této pestré  a lidnaté zemi možnost podstoupit transplantaci vlasů i mikropigmentaci. Náš zkušený tým vlasových poradců a odborníků je připraven poradit a poskytnout Vám nejlepší služby v této oblasti.

Afrika

Jsme průkopníky vlasové mikropigmentace v Africe. Naše moderní kliniky v Abuji a Lagosu nabízí klientům širokou škálu léčebných zákroků a procedur.

Mezinárodní společnost, světové uznání.

S mezinárodní společností přichází dle očekávání i mezinárodní uznání. Vinci Hair Clinic je nejenom světově uznávanou společností, ale především klinikou se skvělou profesionální pověstí a špičkovou odborností, které se  konkurence jen tak nevyrovná. Desítkám tisíc klientů po celém světě poskytujeme odborné rady a řešení při ztrátě vlasů, včetně revoluční MSP™ mikropigmentace. Naše klientská základna se přitom neustále rozrůstá. Mezi naše služby patří:

Naše globální síla se nachází v síti špičkových klinik umístěných v top světových destinacích a metropolích. Široká síť poboček umožňuje flexibilitu v rámci cestování a garanci bezproblémového přístupu napříč všemi pobočkami Vinci.

Scalp MicroPigmentation

Ve všech našich klinikách najdete moderní vybavení a příjemné ošetřovací prostory v uvolněném a pohodlném prostředí. Dostane se Vám nejvyšší úrovně profesionality, lékařských dovedností a profesionální péče, kterou si naši klienti zaslouží. Naše špičková centra se neustále rozšiřují a stále dokazují naši schopnost uspokojit rostoucí poptávku po našich službách. Pro více informací o nejbližší klinice či sjednání schůzky s odborným konzultantem prosím klikněte na příslušnou destinaci. Můžete také zavolat našim koordinátorům, kteří Vám ochotně sdělí potřebné informace a zašlou obrázky, videa či případové studie a ukázky již provedených zákroků.