Hair Transplant for Women

Transplantace vlasů pro ženy se technicky nijak neliší od transplantace pro muže. Rozdíl spočívá až v konečném designu účesu. K obnově vlasů se používají dvě techniky – FUT nebo FUE. U žen je upřednostňována FUT, protože nevyžaduje holení hlavy v týlní a spánkové oblasti. Obvykle je transplantace jednodenní procedurou. Pacient buď může zůstat přes noc v hotelu, nebo jít domů. Není důvod k hospitalizaci.

Ve Vinci Hair Clinic podstoupila  vlasovou transplantaci velká řada našich pacientek. Transplantaci vede zkušený tým lékařů a zdravotních asistentů. Zákrok se provádí v lokální anestezii a může trvat několik hodin (maximálně 5-6), v závislosti na velikosti ošetřované oblasti.

Důležitým aspektem, který se zásadně liší u mužů a žen je pozice přední vlasové linie. Ve skutečnosti je dámská linie pravým opakem. Apex je nejvyšším bodem a u spánků se zaobluje tak, že linie připomíná obrácený tvar písmene „U“.

Doba hojení a růstu transplantovaných vlasů je stejná. Zpočátku jsou chloupky v tzv. klidovém režimu a začnou růst po několika měsících. Na finální výsledek je třeba počkat 12 měsíců. Výsledek je přirozený a trvalý.

Během osobní konzultace můžeme snadno určit, zda jste vhodnou kandidátkou pro vlasovou transplantaci, případně doporučit jiné léčebné metody. Vinci Hair Clinic nabízí nezávazné konzultace zdarma.

Alternativní léčebné metody proti vypadávání vlasů u žen

Alternativní léčebné metody proti vypadávání vlasů u žen

Alternativní léčebné metody proti vypadávání vlasů u žen
Alternativní léčebné metody proti vypadávání vlasů u žen si dovedou poradit s mírným až středním úbytkem vlasů. Tým expertů z Vinci Hair Clinic Vám pomůže vlasy obnovit a vytvořit jejich plnější dojem.

Zjistit více

Pro získání více informací prosím kontaktujte svou nejbližší pobočku Vinci Hair Clinic buď telefonicky, vyplněním kontaktního formuláře, nebo si rovnou domluvte bezplatnou schůzku s naším odborným konzultantem, který Vám poradí ohledně nejvhodnějšího typu léčby.