Salvar je jedním z nejlepších světových vlasových expertů. Od útlého věku trpěl ztrátou vlasů a dlouho se snažil najít způsob, jak vyřešit jeho stále ustupující vlasovou linii. Od té doby ušel veliký kus cesty a své zkušenosti předává svým pacientům. Salvar vyzkoušel všechny možné způsoby medikace a alternativní léčby, předtím než podstoupil vlasovou transplantaci.

Salvar Bjornsson Vinci Hair Clinic

Salvar je certifikovaným chirurgickým asistentem ISHRS (Mezinárodní korporace pro obnovu vlasů) a uznávaným Senior konzultantem ve Vinci Hair Clinic. Pracoval s celou řadou vlasových expertů a chirurgů z celého světa a zároveň školil v tomto oboru své zaměstnance.

Salvar vydal v roce 2011 knihu „Hair Today, Gone Tomorrow“, která je moderní příručkou zabývající se problematikou ztráty vlasů. Kniha byla přeložena do několika světových jazyků a publikována v různých zemích.

Salvar se nezabývá pouze chirurgickou obnovou vlasů, přísluší mu i titul vynálezce  vlasové mikropigmentace, která je mnohdy neodborně označována jako „tetování vlasů“. Mikropigmentace vlasů je průlomový objev, který Salvar učinil se svým lékařským týmem, aby dokázali pomoci pacientům trpícím onemocněním pokožky jako jsou areátní alopecie, univerzální alopecie a různé typy zjizvení. MSP procedury se staly velmi populární. Jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí alternativu k chirurgickému ošetření nebo trpí různými onemocněními vlasové pokožky.

Salvar pravidelně cestuje do zahraničí, kde sdílí své znalosti a zkušenosti. Je zároveň nakloněn mediálním kampaním a rozhovorům na toto téma. Pro případná interview a další podrobnosti prosím kontaktujte Vinci Hair Clinic.

Pro všechny dotazy médií, prosím kontaktujte Vinci Hair Clinic pro další kontaktní informace.