Od začátku kariéry v jejím původním lékařském oboru (pediatrie) byla pro Dr. Susanne Rossler hlavní motivací její vrozená touha pomáhat druhým. Je odhodlaná poskytovat pacientům nejlepší možnou péči a pozornost a její vášní jsou techniky mikro zákroků.

V oboru vlasové obnovy pracovala už před nástupem do Vinci Hair Clinic a během své praxe získala hluboké znalosti a odborné dovednosti. Zároveň si uvědomila, jak moc je pro ni její práce důležitá. Pacient je pro ni vždy nejdůležitější prioritou a je pro ni zásadní, aby mu poskytla nejlepší možný výsledek.

Dr. Rossler se narodila v Německu, mluví plynule španělsky a anglicky a její přístup je vždy vysoce profesionální a současně přátelský. V jejím poslání a práci jí pomáhá tým zkušených asistentů.

„Díky péči a citlivosti skvělé dr. Susanne Rossler a jejího týmu šlo všechno naprosto hladce!“ G.W., pacient Vinci Hair Clinic v Malaze

Během tvrdé práce v Severní Americe a Asii a během publikování mnoha odborných článků se přesvědčila o tom, že je dostatek informací a znalostí důležitý nejen pro ni, ale pro její pacienty. Aby svým pacientům mohla poskytnout špičkové výsledky zákroků, pozorně sleduje nejnovější chirurgické techniky a pokrok v medicíně.

Dr. Rossler provádí transplantace vlasů FUT a FUE a její prioritou je výsledný vzhled – klade velký důraz na to, aby vlasová linie působila přirozeně a byla vhodně umístěná. Její zaměření na detail a odhodlání vždy dosáhnout perfektního výsledku jsou spolu s jejím citlivým přístupem zárukou vynikajícího výsledku každého zákroku.