Dr. Roomi je plastický chirurg se specializací na všechny druhy vlasových transplantací FUE, FUT, transplantaci obočí apod. Dr. Roomi provedl více než 2 tisíce transplantačních operací po celém světě. Působil v USA, Velké Británii, Saudské Arábii a aktuálně také v Dubaji.

Dr. Riad Roomi Vinci Hair Clinic

Dr. Roomi je od roku 1997 členem ISHRS (Mezinárodní korporace pro obnovu vlasů ) a byl také certifikován Americkou radou pro obnovu vlasů (ABHRS) jako specialista na transplantaci vlasů.

Dr. Roomi je odborníkem na obnovu vlasů, publikoval na toto téma články v různých lékařských časopisech a periodikách. Vedl ojedinělou studii zabývající se zmražením vlasových folikulů, kterou prezentoval na setkání ISHRS, kde se tomuto tématu dostalo velkého zájmu. Ve výzkumu pokračuje i nadále ve Vinci Hair Clinic.

Dr. Riad Roomi vykonává svou praxi v Dubaji (SAE) a je také registrovaným členem lékařské komory (GMC) ve Velké Británii, kde prováděl transplantace vlasů po mnoho let.

Naše konzultace jsou zdarma. Svoji cestu za hustšími vlasy můžete podniknout i v Dubaji. Stačí vyplnit náš konzultační formulář nebo nám zavolejte přímo na číslo 00971 4 2989884.