Dr-Luciano-Lovisi

Chirurgické schopnosti a dermatologická odbornost, které jsou dr. Lucianu Lovisi vlastní, ho předurčují k roli skvělého vlasového chirurga. Věří, že k dosažení nejlepší transplantace vlasů je potřeba spojení lékařské preciznosti a umělecké zručnosti. Jen tak se dá dosáhnout co nejpřirozenějšího výsledku. Jeho cílem je provádění nejlepších chirurgických operací a péče o své pacienty.

Sám podstoupil vlasovou transplantaci s Vinci Hair Clinic. Dr. Lovisi je diplomovaným specialistou v oboru dermatologie a chirurgie působící v institutu Skin Institute na univerzitě UNIFESP v São Paulu, kde je mentorován prorektorkou Dr. Valerií Petriovou.

Doktor Luciano vystudoval lékařství na vysoké škole Metropolitan University of Santos (São Paulo) a postgraduální studium zakončil v ​​oboru Dermatologie na státní univerzitě lékařských věd v Minas Gerais. Právě v této době našel svou oblibu v estetické medicíně a  pozitivních dopadech  transplantace vlasů na životy lidí.

Vypadávání vlasů může mít velký vliv na psychiku mnoha mužů a žen a já jsem rád, že svým pacientům dokážu nejen napravit vlasy, ale také jejich sebevědomí.“

Dalším aspektem, který Doktor Lovisi považuje za velmi důležitý, je být v obraze s nejnovějším vývojem v medicíně. Doktor Luciano se často účastní konferencí v Brazílii a jinde v zahraničí. Je také členem brazilského lékařského spolku pro klinicko-chirurgickou dermatologii (BSD).