Dr. Sebastian je špičkovým expertem na obnovu vlasů s vášní pro mikrochirurgii a plastickou chirurgii.

Dr Flaviu Sebastian Deme

Významná ocenění udělená dr. Sebastianovi na dermatologickém kongresu i jménem členské chirurgické společnosti Society of General Surgery z něj dělají jednu z nejvyhledávanějších kapacit v oboru plastické chirurgie a estetické medicíny. Jeho zájem o mikrochirurgii ho přivedl k vlasovým transplantacím. Díky svému přirozenému talentu a precizním chirurgickým dovednostem dokáže pomoci pacientům získat zpět ztracené sebevědomí.

Dr. Flaviu Sebastian Deme je registrovaným členem britské lékařské komory (GMC). Předtím než se připojil k Vinci Hair Clinic a začal pracovat jako chirurg na naší klinice v Harley Street, pracoval v nemocnici St. Thomas Hospital v Londýně.

Dr. Flaviu Sebastian Deme je stejnou měrou zdatný v provádění FUE, (Follicular Unit Extraction), FUT (Follicular Unit Transplant), Vinci Max (kombinace obou technik), transplantaci „body hair“, transplantaci vousů, transplantaci obočí a mistrně ovládá speciální chirurgickou excisi  tzv. „trichofytic closure“ – uzavření dárcovského místa po transplantaci.

Doktor Sebastian pevně věří v léčbu plazmaterapií (PRP), která je vhodnou zbraní ke zpomalení procesu vypadávání vlasů a podporuje lepší hojení jizev a rychlejší růst vlasů po transplantaci.

Dr. Flavia Sebastiana Deme můžete potkat  na naší klinice v Harley Street v Londýně.

 

Videa, ve kterých figuruje doktor Sebastian. Harley Street.

Léčby obnovy vlasů, kde figuruje Dr. Sebastian