Vynikající kvalita a preciznost při obnově vlasů jsou charakteristiky, které dokonale vystihují Vinci Hair Clinic. Poskytujeme špičkové léčebné metody za pomoci nejmodernějších technik a věříme v přátelský a upřímný přístup k pacientům.

Naše cíle jsou zaměřeny na inovace, vzdělávání, znovuobnovování a excelentní zákaznický servis. Vinci Hair Clinic jedná v souladu s nejvyššími standardy etiky, zodpovědnosti, efektivity a otevřenosti. Naši klienti se mohou spolehnout na rozvážný a rozumný přístup, který jim poskytneme na jejich cestě za obnovou vlasů.

Vlasoví experti ve Vinci Hair Clinic:

Dr. Flaviu Sebastian Deme

Dr. Flaviu Sebastian Deme
Získaná ocenění ve společenství obecné chirurgie i na dermatologickém kongresu z něj učinili velmi žádaného specialistu na plastickou a estetickou chirurgii. Právě jeho vášeň pro mikrochirurgii ho přivedla k oboru transplantace vlasů. Prostřednictvím své práce, jeho přirozeného talentu, uměleckého vkusu a pozornosti na detail dokázal lidem pomoci obnovit jejich sebevědomí.

Read More

Dr. Riad Roomi

Dr. Riad Roomi
Doktor Roomi je plastický chirurg, který si zvolil specializaci ve všech postupech transplantace vlasů včetně FUE, FUT a také v transplantacích obočí, vousů a chlupů na těle. Doktor Roomi provedl více než 2 000 transplantací vlasů po celém světě. Působil v USA, Velké Británii, Saúdské Arábii a Dubaji (SAE).

Read More

Dr. Susanne Rossler

Dr. Susanne Rossler
Dr. Susanne Rossler, from her early years in her then chosen specialist field as a pediatrician gave her two major driving forces in medicine. Firstly, the care and attention given to her patient’s and an innate desire to help and secondly, working with microsurgery.

Read More

Karina Santos

Karina Santos
Karina je vyškolenou techničkou transplantace vlasů a dělala práci v této oblasti po mnoho let s různými chirurgy Vinci. Později se stala lékařkou specializovanou na Micro Skalp Pigmentace (MSP). Využívá své dovednosti z její praxe transplantace vlasů spolu s uměleckým citem pro vytvoření realistických vlasových linií a vzhledu pro všechny naše Vinci klienty.

Read More

Salvar Bjornsson

Salvar Bjornsson
Salvar je jedním ze špičkových odborníků na vypadávání vlasů. Osobně trpěl vypadáváním vlasů už od raného dětství a roky hledal způsoby, jak čelit jeho stále se ztenčující přední vlasové linii. Od té doby používá svou osobní cestu, aby pomáhal lidem, kteří trpí na stejné problémy. Salvar zkusil všechny typy léků na vypadávání vlasů a také vyzkoušel několik různých léčebných metod, než konečně podstoupil transplantaci vlasů.

Read More