Mohlo by vám nošení čepice pomoci získat vaše vlasy zpět? Čtěte dále a zjistěte, jak vám inovace v oblasti nositelných technologii mohou pomoci porazit plešatost.

Inovativní zařízení pro stimulaci růstu vlasů

Profesor Xudong Wang a jeho tým výzkumníků z univerzity ve Wisconsin-Madison nedávno publikovali studii, kde řešili nové zařízení – takové, které by mohlo být užitečné v léčbě ztráty vlasů. Je navrženo tak, aby znovu aktivovalo neaktivní vlasové folikuly pomocí elektrických pulzů, vědci věří, že tento nástroj bude obzvláště užitečný pro ty, kteří se nacházejí v ranných stádiích vzorované plešatosti (androgenní alopecie). Mezi výhody patří to, že zařízení je dostatečně malé na to, aby se dalo nosit pod čepicí a je dobíjeno pomocí pohybu jeho nositele. Také se zdá, že nemá žádné negativní a nepříjemné vedlejší účinky. Nicméně, v těchto počátečních stádiích bylo zařízení zatím testováno pouze na myších. Tým si nechal daný koncept patentovat a jsou nadšení z možnosti v brzké budoucnosti začít testovat na lidech.

Laserová čapka od Vinci

Zařízení týmu z univerzity ve Wisconsin-Madison je určitě zajímavý nápad a v budoucnu z něj možná bude užitečný nástroj na léčbu ztráty vlasů. Ale nejedná se o první zařízení navržené k nošení na hlavě. Laserová čapka od Vinci Hair Clinic byla vytvořena k tomu, aby umožnila laserovou terapii (LLLT) těm, které trápí ztráta vlasů, a to z pohodlí jejich domova. Laserová terapie je druh nechirurgické léčby, která stimuluje vlasové folikuly pomocí určitých úrovní světla, a to bez nepříjemných vedlejších účinků. Laserová čapka od Vinci je velmi diskrétní, plně přenosná a je k ní i dobíjecí baterie. Klienti Vinci, kteří laserovou čapku pravidelně používali říkají, že si všimli větší hustoty svých vlasů a také zdravější pokožky hlavy i samotných vlasů.

Laserovou čapku si můžete objednat v bezpečném online obchodě Vinci anebo na klinice Vinci Hair Clinic ve vašem okolí. Pokud byste se chtěli dozvědět více o laserové čapce a to, zda je tato metoda vhodná i pro vás, tak co třeba si domluvit konzultaci zdarma? Odborníci ve Vinci vám provedou diagnózu vašeho stavu ztráty vlasů a poradí vám, abyste dosáhli těch nejlepších výsledků.

Jak můžou nositelné technologie pomoci obnovit vaše vlasy