V tomto blogu si projdeme novinky v oblasti ztráty a obnovy vlasů u celebrit.

Ryan Sidebottom

Kriketový hráč a účastník pořadu Dancing On Ice, Ryan Sidebottom, nedávno podstoupil transplantaci vlasů. Tato 41letá hvězda si nechala udělat transplantaci pomoci extrakce folikulárních jednotek (FUE – Folicular Unit Extraction) za použití 2450 políček a užívá teď finasterid a podstupuje laserovou terapii o nízké intenzitě pro zlepšení výsledku celého zákroku. Řekl, že si myslí, že jeho kudrnaté vlasy jsou důležitou součástí jeho image v showbyznysu a obával se, že by plešatost mohla mít neblahý vliv na jeho sebevědomí.

Matt Jansen

Matt Jansen, původní hráč Carlisle United, se také zapsal na dlouhý list fotbalistů, kteří podstoupili vlasovou transplantaci. Tento 41letý hráč, který v nedávné době publikoval svou autobiografii, měl velké problémy se sebevědomím od nehody na skútru v roce 2002. Řekl, že vlasová transplantace mu pomohla cítit se zase dobře, a že by se nikdo neměl stydět za to, že se rozhodne podstoupit tento zákrok.

Karl Stefanovic

Australský televizní hlasatel Karl Stefanovic se objevil v titulcích poté, co se vyjádřil v pořadu This Time Next Year o svých drahých vlasech. Předtím existovaly dohady o tom, že tato 45letá hvězda použila vlasy ve spreji, a že podstoupil transplantaci s umělými vlasy. Řada diváků věří, že jeho komentáře potvrzují to, že podstoupil zákrok na obnovu vlasů.

Shaun Ryder

Zpěvák z Happy Monday, Shaun Ryder, nedávno přiznal, že ho trápí alopecie. Tento 57letý zpěvák se svěřil novinářům, že jeho doktoři si prvně mysleli, že se jedná o následek nízké aktivity štítné žlázy, a proto došlo ke ztrátě vlasů, obočí i ochlupení na těle. Nicméně dodal, že by se také mohlo jednat o následky stresu.

Dom Lever

Hvězda Love Islandu 2017 Dom Lever se podělil o fotky po jeho nedávné vlasové transplantaci. Tento 28letý mladík sdělil novinářům, že ho netrápila ztráta vlasů, ale rozhodl se podstoupit daný zákrok, protože si vždy přál mít hustější vlasovou linii.

Pokud vás tyto příběhy celebrit inspirovaly začít jednat v otázce vaší ztráty vlasů, pak vám ve Vinci Hair Clinic mohou pomoci. Jsou mezinárodně uznávanou špičkou v oblasti obnovy vlasů a pomohly již tisícům klientů získat zpět jejich vlasy i sebevědomí. Domluvte si konzultaci zdarma ještě dnes a nechte si poradit, jaká léčbě ztráty vlasů bude pro vás nejvhodnější a nejefektivnější.

Další novinky v oblasti ztráty vlasů u celebrit