Vlasové transplantace nabízí efektivní a trvalé řešení pro ztrátu vlasů, a tak není divu, že čím dál více mužů i žen se rozhodne tu operaci na obnovu vlasů podstoupit. Nicméně, jako u každého lékařského zákroku, jsou tu některé důležité otázky, které byste si měli zodpovědět předtím, než se pro operaci rozhodnete.

Kterou kliniku pro ztrátu vlasů si mám vybrat?

Vaší hlavní prioritou při výběru kliniky pro ztrátu vlasů musí být rozhodně kvalita. Prvně si zjistěte, zda vámi vybraná klinika má licenci a je registrovaná u příslušných orgánů v daném regionu. Z online recenzí a zkušeností uživatelů se můžete dozvědět více o jejich reputaci a nezapomeňte se také podívat na fotografie výsledků jejich klientů.

Jsem vhodným kandidátem na transplantaci vlasů?

Vlasové transplantace přináší skvělé výsledky pro některé druhy ztráty vlasů, ale tato operace není vhodná pro každého. Lidé, které trápí například areátní alopecie anebo ti, co mají jen omezené množství dárcovských vlasů nejsou vhodnými kandidáty pro tuto proceduru. Raději, než byste hádali, nechte si poradit od odborníků na ztrátu vlasů a ti vám pomohou zjistit, jestli jste vhodnými kandidáty pro vlasovou transplantaci.

Mohu si vlasovou transplantaci dovolit?

Transplantace vlasů většinou není hrazena ze zdravotního pojištění, takže vy budete muset uhradit náklady. To je také proč je opravdu důležité nechat si poradit, protože cena operace se bude odvíjet od vašeho konkrétního stavu a stádia ztráty vlasů.

Mám realistická očekávání na rekonvalescenci a růst vlasů?

Moderní techniky vlasové transplantace mají velmi krátkou rekonvalescenci po operaci. Nicméně, je potřeba mít reálnou představu o tom, co očekávat. Trvá chvíli, než se implantované jednotky usadí a během této doby vypadají tyto implantované vlasy a jsou později nahrazeny nově rostoucími. I když lze první výsledky transplantace pozorovat po několika měsících, trvá přibližně rok, než začnou transplantované jednotky zcela růst.

Vinci Hair Clinic jsou odborníci na obnovu vlasů, svá střediska mají po celém světě a vždy v nich najdete tu nejvyšší kvalitu lékařské péče a bezpečnosti. Jejich odborně vyškolení pracovníci vám pomohou vyřešit potíže s vypadáváním vlasů a najít řešení, které je pro vás nejvhodnější, ať už se jedná o chirurgické, nechirurgické nebo lékařské zákroky, které mají k dispozici.

Čtyři otázky, které byste si měli zodpovědět před vlasovou transplantací