Mikro pigmentace pokožky (MSP – Micro Scalp Pigmentation) je čím dál více oblíbená metoda při ztrátě vlasů. V tomto blogu si vysvětlíme, co to je MSP a jak se používá při léčbě různých potíží týkajících se ztráty vlasů.

Představujeme mikro pigmentaci pokožky hlavy od Vinci

Vinci Hair Clinic jsou špička v obnově vlasů a průkopníci techniky mikro pigmentace pokožky hlavy. Vyvinuli MSP jako nechirurgickou alternativu, která je ideální pro osoby, které se nehodí na transplantaci vlasů anebo které nechtějí postoupit operaci. Je to také řešení pro muže a ženy, kteří již vyzkoušeli různé léky na obnovu růstu vlasů, ale připadaly jim neefektivní.

Jak funguje MSP?

MSP je neinvazivní technika obnovy vlasů, která je často přirovnávána k tetování. Vinci MSP je prováděna na specializovaných klinikách po celém světě, kde ji vždy provádí vysoce školený technik. Procedura zahrnuje aplikaci malého množství pigmentu do horních vrstev pokožky hlavy. Na Vinci klinikách k tomu využívají vždy pigment o lékařské kvalitě a vybírají u každého klienta takové odstíny, které dokonale sedí k jejich přirozené barvě vlasů a pleti. První výsledky jsou viditelné ihned, nicméně celý proces je dokončen až po řadě sezení. To umožní přidávat pigment postupně, což vede k přirozenějšímu efektu.

Různá využití MSP

Vinci MSP nabízí řešení pro řadu různých druhů vlasové ztráty. Je to výborná volba pro muže, které trápí ustupující vlasová linie a holá místa na koruně hlavy, které jsou typické u vzorované plešatosti. V takových případech se tento zákrok využívá k obnově vzhledu vlasové linie a k vyplnění holých míst, vytváří tak iluzi plné hlavy na krátko oholených vlasů. Stejný postup se může hodit každému, kterého trápí trvalá ztráta vlasů vlivem areátní alopecie a dalších autoimunitních onemocnění. MSP je také vhodné pro lidi, které trápí celkové řídnutí vlasů, ale chtějí si přitom uchovat účes s delšími vlasy. V těchto případech technici ve Vinci upraví tuto metodu, aby simulovala vzhled větší hustoty vlasů, tím že zmírní kontrast mezi barvou vlasů a pokožky hlavy. Dále se MSP využívá k zakrytí jizev, které jsou méně viditelné a nejsou mezi okolními vlasy vidět.

Pro více informací o Vinci Hair Clinic MSP, můžete zaslat vaše fotografie přes jejich internetové stránky a obdržíte osobní MSP simulaci nebo si zajděte pro knihu a konzultaci zdarma na pobočce ve vašem okolí.

 

 

Co je mikro pigmentace pokožky hlavy?