Fanoušci televizní reality show The Only Way is Essex (TOWIE) byli překvapení, když jedna z hvězd tohoto pořadu se v nedávné době objevila s výraznou změnou vzhledu. Bobby Norris, který se v pořadu objevil během čtvrté série, má nyní mnohem hustější vousy, než měl v minulosti. Podíváme se dnes blíže na zákrok, který musela tato celebrita podstoupit, aby dosáhla svého nového vzhledu.

Transplantace vousů Bobbyho Norrise

32letý Bobby Norrist se poprvé ukázal s novými vousy na předávání Národních Televizních Cen (National Television Awards) v lednu roku 2019. Hvězda se svěřila médiím, a také svým fanouškům na sociálních sítích, že v nedávné době podstoupila transplantací vousů, za účelem zlepšení jejich hustoty. I přesto, že někteří jeho rozhodnutí kritizovali, tak se zdálo, že Bobby je spokojený s výsledky zákroku a říká, že je teď mnohem sebevědomější, co se jeho vzhledu týče.

Jak probíhá transplantace vousů?

Transplantace vousů funguje na stejném principu jako transplantace vlasů. Během operace se získají jednotky vlasů z hlavy pacienta, nebo případně z jiné části těla. Tyto jednotky jsou pak připraveny a opatrně umístěny na místo, kde má k transplantaci dojít. Stejně jako u transplantace vlasů, i tyto transplantované vlasy po pár týdnech vypadají a postupně je nahradí nově narostlé vousy. U většiny mužů, kteří tento zákrok podstoupí, to trvá přibližně rok, než jsou vidět konečné výsledky.

Vinci Hair Clinic – Experti v oblasti transplantace vousů

Pokud nejste spokojeni s růstem vašich vousů, možná je jejich transplantace to pravé řešení i pro vás. Ve Vinci Hair Clinic jsou hrdí na to, že jsou jedna z mála klinik zabývající se obnovou vlasů, kde se zaměřují právě i na tento druh operací. I když je transplantace vousů v mnoha směrech podobná transplantaci vlasů, tak odborníci ve Vinci upozorňují, že je důležité vybrat si kliniku, kde se specificky zaměřují právě na tento druh transplantací. Je zásadní, aby chirurg umístil každou jednotku přesně a věnoval pozornost tomu, jak rostou pacientovi přirozené vousy a také jakou má strukturu kostí v obličeji. Díky tomu budou konečné výsledky naprosto přirozené a budou vhodně podtrhávat tvář pacienta. Tato procedura vám tak může dodat sebevědomí nebo dokonce změnit život, více se o ní můžete dozvědět během konzultace ve vaší místní Vinci Hair Clininc.

Bobby Norris je sebevědomější po transplantaci vousů