Přemýšlíte o tom, že si necháte udělat transplantaci vlasů? Předtím než se objednáte na tuto operaci, měli byste si zodpovědět tyto 4 otázky.

Jaká je vaše diagnóza?

Aby byla léčba ztráty vlasů úspěšná, musí být vhodná pro daný stav a také by měla odpovídat cílům, které máte v obnově vašich vlasů. Transplantace vlasů může být výbornou volbou pro muže i ženy, kteří hledají trvalé řešení vzorované plešatosti. Nicméně, pro někoho, kdo trpí areátní alopecii nebo telogenním efluviem by chirurgický zákrok nemusel být tou správnou volbou pro dosažení co možná nejlepších výsledků. Na dobré klinice si najdou čas na to vyšetřit vaše vlasy a dát vám kompletní informace o vašem stavu předtím, než budou souhlasit s transplantací vlasů nebo jakoukoliv jinou léčbou.

Je transplantace vlasů tou správnou volbou pro vás?

FUE a FUT vlasové transplantace jsou chirurgické zákroky, při kterých se přemístí jednotky vlasových folikulů z pacientovi hlavy (případně z jiné části těla), aby se obnovila místa, kde došlo ke ztrátě vlasů. Nicméně, pokud se necítíte na to podstoupit operaci, existují pro vás i další řešení. Opět záleží na vašem stavu a představě jakou máte, možná byste raději vyzkoušeli minoxidil nebo finasterid (léky na ztrátu vlasů), plazmovou terapii (PRP), laserovou terapii (LLLT) nebo nechirurgickou mikro pigmentaci. Na dobré vlasové klinice vás nebudou nutit do žádné léčby, ale pouze vás pomohou nasměrovat k možnostem, které budou odpovídat vašim potřebám.

Jaká klinika je nejlepší pro transplantaci vlasů?

Je naprosto zásadní vybrat si správnou kliniku, na které vám daný zákrok provedou. Je pro vás výhodné si vybrat kliniku, která bude blízko vás, ale vaší hlavní prioritou by mělo být ověření si jejich reputace a schopností. Spolehlivá klinika vám ráda předvede ukázky své práce a ukáže vám, jaké kvality budou výsledky dané léčby.

Je v léčbě zahrnuta i péče po zákroku?

Zatímco samotná procedura transplantace vlasů je samozřejmě důležitá, pooperační péče má také velký vliv na konečný výsledek. Kvalitní klinika vám poskytne podrobné informace o tom, jaká péče je potřeba i po zákroku a nabídne vám možnost je snadno kontaktovat v případě dotazů a nejasností.

Léčba ztráty vlasů ve Vinci Hair Clinic

Vinci Hair Clinic se zaměřuje na pomoc lidem a hledání správné léčby pro jejich ztrátu vlasů. Pomohli už tisícům mužů i žen obnovit jejich vlasy a věnují se tomu, najít řešení, která budou ušitá na míru potřebám a cílům jejich klientů.

 

 

4 otázky, které byste si měli zodpovědět předtím, než se objednáte na transplantaci vlasů